Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok születésnapra milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok születésnapra milyen ajándéknak örülnétek jobban: virágcsokor, cserepesvirág, parfüm, csoki, egyéb ajándéktárgy? ( pl: ékszrtertó doboz, stb. várom az ötleteket és válaszokat)

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

én valami keratívabbnak, egyedibbnek, a srác legyen eredeti. és most nem fogok itt neked pédákat írni, egyszerűen csak lepd meg valamivel, amiről tudod, hogy nagyon szereti. a normális lányok nem az ajándéknak örülnek (persze annak is) hanem a gesztusnak. légy kreatív! :D

megj: virágnak én annyira nem örülnék. persze, szép, meg minden, de annyira nem személyes, és ez nekem azt üzenné, hogy nem ismer.

parfüm még jó lehet, ha valami egyedi illat, ami illik a csajhoz, az aranyos lenne :D

2012. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Beviz Elek ***** válasza:

Ez csajtól is függ, de az enyémnek bejönne ha:


1. felkapom az öltönyt, kicsípem magam, egy szál rózsával átkocsikázok, elviszem kajálni egy étterembe, majd hazaviszem és szexelünk egy jót a tőlem kapott vibrátor igénybevételével.


2. csinálok neki valami kaját itthon, öltöny, rózsa, átmegyek érte, gyertyafényes vacsi várja, gyertyafényes fürdés, gyertyafényes szex a tőlem kapott vibrátor igénybevételével


(ha éhes ideges, ha eszik beindul a fantáziája. Öltönyre bukik, rózsát szereti, gyertyafényes romantikát szereti, szexelni szeret)


Nem a tárgy a fontos. A gesztus, a romantika, a meglepetés, stb. Az én barátnőmnek ez a fontos. Bár van olyan lány aki nem szereti ha gazt viszünk, de az én barátnőm meg elrakosgatta az elszáradtakat... Ki érti?:D

2012. máj. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nekem a virag mindig bejon es a csoki is de ez termeszetesen a baratnodtol fugg hogy milyen az izlese
2012. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy szép csokor virágnak, mondjuk rózsának örülök nagyon.

De bizsunak, könyvnek, mozi/koncertjegynek, parfümnek, sminkszernek, szexi fehérneműnek, vagy valami perverz dolognak pl. bilincsnek is :) Igazából a gesztus számít! Örülök ha elvisz pizzázni, vagy hoz egy üveg pezsgőt és kettesben megisszuk, utána kényeztet :)

Mondjuk a legédesebb eddig egy cipő volt ami nagyon szééép és nem gondoltam volna h bemegy boltba és vesz nekem egy cipőt :)

2012. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

vacsora étteremben, arany vagy ezüst ékszer: karkötő, nyaklánc...



személyszerint én most egy éjjeli lámpának örülnék:)

2012. aug. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!