Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok jó beszélgetőpartne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok jó beszélgetőpartner. Ez nagy baj, lányok? Lehetnék valahogy jobb?

Figyelt kérdés
Beszélgetésnél általában feljön 1-2 érdekesebb téma,kicsit viccelődök és ennyi,utána csend..semmi se jut az eszembe,hallgatok.Van humorom,kedves vagyok(nem is kocka) és jó pasinak is mondanak,de lányokkal kicsit "merevebb" vagyok,amúgyis elég zárkózott.Ez egyre jobban zavar,elég nehezen alakítok ki kapcsolatokat bárkivel,kevés a barátom is.Mindig is csodáltam azokat a fiúkat,akik órákig beszélgetnek a lányokkal,megnevettetik őket,puszival köszönnek nekik..lehetek én is valaha ilyen?:S

2012. máj. 23. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
DETTÓ UGYANEZ VAGYOK :/
2012. máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szevasz,haver..
2012. máj. 23. 22:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha sokat olvasol, tájékozott vagy a világ dolgaival, művelt vagy (valamennyire :)), akkor az már jó alap - nem beszélve arról, hogy a beszélgetéshez is két ember kell. Ha a csaj kuka, vagy csak válaszolgat, úgy nehéz jót beszélgetni.

Majd idővel belazulsz ne félj. :)

(Amúgy meg a későbbiekben még jól jön ez a tulajdonságod, csomó csaj/nő nem szereti a szóf.só pasikat.)

2012. máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Többé-kevésbé lehetsz ilyen, de az alaptermészeteden nem fogsz tudni óriásit változtatni. Az a fontos, hogy légy önmagad, és ne szégyellj beleszólni a társalgásba. Kezdd olyanokkal, akiket tényleg jól ismersz, általad is kedvelt témákban, gyakorolj, egy idő után már sokkal könnyebben fog menni. Csak pozitív visszajelzésekből tudsz építkezni, ezért lényeges, hogy az alapokat megszerezd. Fogd fel úgy, hogy "tét nélkül" játszol, és ne görcsölj rá mindenre. Ha van humorod, az már fél siker. Amikor már elegendő önbizalmat érzel magadban, akkor nyugodtan szólj bele bármilyen beszélgetésbe, aminek a témája érdekel. Nyilván nem te leszel a magyar Eddie Murphy, de egy bizonyos szintig fejleszthetőek a képességeid. Nem kell, hogy órákig egyfolytában beszélgess egy csajjal, néha hallgatni is kell. :) Te ilyen típus vagy, nem a nagydumásokra kell hasonlítanod, hanem legyél önmagad, és tudd eladni magad. Egy időben engem is frusztrált, hogy nem vagyok olyan szórakoztató, mint mások, pocsék érzés volt, amikor azt láttam, hogy a nekem tetsző lány más srácok társaságában milyen jól érzi magát, én meg azon görcsölök, hogy pár mondatot ki tudjak nyögni. Próbálj lazább lenni, egy idő után majd fognak alakulni a kapcsolataid. Én is zárkózott típus vagyok, de szerencsére sokat fejlődtem az utóbbi években. Van olyan lány ismerősöm, akivel általában puszival köszöntjük egymást (holott korábban soha nem gondoltam volna, hogy velem ilyesmi megtörténhet), jókat szokott vigyorogni egy-két poénomon stb. Tehát nem vagy elveszett ember, csak gyakorolnod kell. Eleinte ismerősi társaságban, utána meg már menni fog. Vállald a véleményed, nem kell mindenkinek bólogatnod, ha ellenvéleményed van, azt fejtsd ki nyugodtan (a csajoknak tetszik az, ha valaki önálló véleménnyel rendelkezik). Vesd be a humorodat, az is hatásos tud lenni. Szerintem biztosan lesz olyan csaj, akivel lesz puszi-puszi, talán még több is.
2012. máj. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem számít a lányoknak, csak a külső. Ha elég jól nézel ki, akkor az se baj, ha egyáltalán nem lehet veled normálisan beszélgetni.
2012. máj. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jól nézek ki..
2012. máj. 24. 12:59
 7/8 anonim válasza:

Ugyanez vagyok csak lányban ^w^ Nálam pl nem lenne baj, bírom a csendet, jól el tudok szórakozni és szórakoztatni minden beszéd nélkül is, ha meg rám jön az őrültség le se lehet lőni.:D

Amúgy pedig ha ezen idegeskedsz, még úgy sem fogsz tudni beszélgetni, ahogy eddig, mert ezen fog járni az agyad, és attól kezdve pedig halott dolog.

2012. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na igy ket ev utan mi lett a kimenetele a dolognak?
2014. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!