Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasik csak szexet akarnak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Vannak fiú haverjaim, olyanok is akikkel sajnos csak neten tudunk kapcsolatot tartani mert messze élünk egymástól, de van olyan aki pl. közelebbről is ismer...(16-19)

Csak a szex érdekli mindet, és leakar fektetni...

FIÚK MIÉRT???


16/N


2012. máj. 24. 13:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
65%
Mert ilyenek a fiuk ezt tanuld meg jól , a legtöbbjük csak szexet akar, ebben a korban meg pláne...
2012. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Olyan meg sem fordulna a fejükben, hogy egy rendes barátnő akit szeret és viszont szereti ?

Azzal aszán annyiszor csinálhatná amennyiszer akarja..:ss

2012. máj. 24. 13:35
 3/32 anonim ***** válasza:
21%

1. Nem minden fiú scak a szexet akarja tehát ne általánosíts!

2.talán nézz magadba hogy miért akar mindenki megfektetni.

2012. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
76%
Azért mert a szex körül forog a kis agyuk, talán olyan 20-24 éves koruk körül már kitágul az érdeklődési kör. :) jobb esetben...
2012. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Mert a mai lányok elkapatták őket, nem jobbak a lányok sem.


NÉzd meg mennyi lány adja magát oda egy buliban egy kis piáért.


Ma már a lányok sem olyan erkölcsösek, mint az 1900-as évek elején például.


Összefekszenek sok fiúval, aki bejön nekik, válogatnak, játszadoznak kedvükre.


Én nem tudnék akárkivel lefeküdni, számomra fontosak az érzelmek, de még egy lányt sem találtam, akivel kölcsönösen vonzalom alakult volna ki, úgyhogy inkább maradok szex nélkül.

2012. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem te egy kicsit éretebb fiút keresnél a korosztályodnál aki komolyan ismerkedne nem csak szexelne probálkozz inkább kicsit idösebbekkel vagy komolyabb srácokkal
2012. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
0%

1,Hormonok.

2,Lehet hogy a te viselkedésed ad rá okot, akkor ne csodálkozz ha hivalkodóan öltözködsz, utalásokat teszel rá.

Lehetőleg ne a TV, szemét valóságshow-ból szocializálódj ne onnan meríts ötleteket..

Tudom, hogy ez a menő meg minden de elmúlik. Később suliból később csak az fog megmaradni (10 év múlva)ő az a csaj akin az egész suli végigment, s a ezen fognak sztorizgatni, illetve ,hogy milyen meztelen felvételeket csináltak aktus közben.


Sajnos ha a másik fél ilyen akkor nem tudsz tenni, rossz társaság.

2012. máj. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
83%
Minden fiú csak sexet akar? Ez hülyeség...hisz nemsokára jön az új COD és GTA...
2012. máj. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
45%

nem minden fiú akar csak szexet, én például nem csak azt akarok; 14évesen volt egyszer és utoljára barátnőm

azok a lányok mondják ezt, akik olyanokkal veszik körbe magukat, akik/amik annyit is érnek(barátnők, öltözködés, hajviselet, smink, körömlakk, viselkedés), és erre ösztönzik a srácokat

ha valóban kihívóbb vagy, akkor te tehetsz erről, olyan érdekes, hogy nekem életemben 4lány tetszett(szerettem, meg csak tetszett) nagyon; a 4ből csak egyiküket(pont ő fiatalabb 2évvel tőlem, egyik idősebb egy évvel, a másik kettő egyidős velem) rajongják körbe a csávók, de ő tényleg határeset(öltözéket, izlést), bár mind a 4-en tökéletesen néznek ki, ápoltak, igényesek, jól tanulnak, és értelmesek is(és egyéb tulajdonságok, amiket megismertem, csak a legszembetünöbbeket soroltam)

csöndesebbek, mint az átlag; nekem ők jönnek be


most mondhatnátok, hogy velem van a baj, pedig nem, legfeljebb az izlésemmel:

tökéletesen nézek ki, jól tanulok, okos is vagyok, nem jövök ki a korombeli, és fiatalabbakkal mert nagyon gyerekesnek tartom őket (van vagy 5-10 kivétel), ők engem meg hülyének, és lenéznek: mert sok hülyeséget beszélnek rólam(valszeg irigység), ami engem hidegen hagy, mert akiknek ennyi eszük van, azoktól mit várjak?!

én nem kellek másoknak (akik emlitésre méltóak, bár face-en jelöl nagyon sok 15-19éves lány, de szinte mind gyerekesek: megkérdezem, hogy miért jelöltek be; a válaszok: mert csak, miért ne, mé talán baj? nemtom stb stb, bezzeg amikor egy 26éves lány jelölt be, ő meg tudta mondani, hogy szimpatikus vagyok neki, meg volt még egy velem egyidős lány ő is bevallotta, hogy nagyon tetszek neki: ennyit az érettségről)


én meg ugyan minek próbálkoznék ilyen büszke buta csajoknál, nincs időm semmire sem; egy barátnőre meg még annyi sem lenne, mint a szabadidőm:S az idősebbek is olyanok, mint amilyenek ezek a fiatalabb, és korombéli lányok lesznek: ha valaki fiatalabb, azt lenézik: ezért az idősebbeknél emiatt nem lenne esélyem

várok az egyetemig, utána el kezdem én is, mert hiányom van:D


F18

2012. máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
45%

persze, idősebb srácokkal az lesz a baja, hogy nem tudja, eldönteni, hogy most melyik érett a szintnek, és melyik nem, mert a saját korosztályához méri majd őket


de tényleg milyen tévhit az hogy minden fiú csak szexet akar: ezek szerint én világéletemben férfi voltam, vagy pap?

(előző hozzászóló f18)

2012. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!