Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy azok a kedves, aranyos, jófej, vicces srácok mindig rondák? A helyesek pedig miért akarnak csak szexet?

Figyelt kérdés
ez olyan igazságtalan :((
2011. jún. 23. 17:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Hogy megtanulj ne kinézet alapján párt választani.
2011. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
ez nincs igy :)
2011. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nincs hát, én vagyok az ellenpélda. :DD
2011. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%

Ez fordítva is igaz. A válasz két részből tevődik össze: Egyik hogy a helyesek MEGENGEDHETIK maguknak hogy több lyukra játszanak, a randák meg nem, valamint többre értékelik a nőket, mivel ritkaság számba megy náluk.


Másik, hogy a nők alapvetően a sármőr f*szfejekre buknak akik lekezelik őket, és ezt látják helyesnek.

2011. jún. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
49%

Bizony így van.. de mindkét nemnél.


Ez alapból mindig így van, hogy ha valaki szép, az hülye, aki meg ronda, az okos. Ha valaki esetleg szép és okos is, akkor valami egyéb rendellenessége van...


Szerintem direkt így szúr ki az evolúció az emberekkel :)

2011. jún. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
első válaszoló: hidd el már megtanultam. de ha nagyon megkedvelem a belső tulajdonságai alapján, akkor sem tudok beleszeretni a külsejébe...
2011. jún. 23. 17:18
 7/27 anonim ***** válasza:
42%
Mert úgyérzem megtehetem ,hogy csak azzal járjak aki minden szempontból tökéletes (abban az időben ugye ^^) a számomra. De eközben nyilván kötetlen kapcsolatokat másokkal is létesítek. (De leleszek ezért szavazva:P)
2011. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már feltették fordítva is... :-D


"Miért van az, hogy a lányok csúnyák,

Vagy ha szépek akkor buták?

És ha szépek és okosak is egyben

Nem állnak szóba velem?

Ki érti ezt? Ki érti ezt? - Én nem."


Pedro

2011. jún. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Vagyunk kedves, vicces, jó fej, blablablák, akik jól nézünk ki, és nem vagyunk olyanok, akiknek csak az kell.


A probléma abból adódik, hogy mindketten ide irkáljuk a hülyeségeinket ahelyett, hogy a való életben összefutnánk.

2011. jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ez evolúció. Aki külsőre szép, azt többnyire kompenzálandó fejben viszont gyenge. Aki pedig nem olyan szép, az általában másban erős. Ilyen az élet.. :)
2011. jún. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!