Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A felnőttek miért hiszik azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felnőttek miért hiszik azt, hogy a tinik nem élvezik a szexet? Hogy csak a pasiknak akarnak megfelelni?

Figyelt kérdés

Múltkor olvastam egy kérdésnél, és rengeteg hitték ezt. Olyanokat írtak, hogy ezek a 14-17 éves lányok még csak el sem élveznek, a srácok nem arra törekednek, hogy a lányok is elélvezzenek...

Most komolyan így gondolják? Akiket én ismerem, mind elélvez szex közbe... Köztük én is. Miért gondolják ezt?


2011. nov. 19. 22:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%

Mert a legtöbb tini 2 okból szexel. 1: vagy lefekszik a csávóval, vagy élete nagy szerelme otthagyja, 2: az össze barátnő már volt pasival, ő meg még nem.

De az egész ott kezdődik, hogy egy 14 éves lány agya még nincs megérve a szexre. Az felnőtteknek való, nem pedig tiniknek.

2011. nov. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Érdekes, az én baráti körömben egy ember sem ezért szexel.. hanem mert szeretik egymást, vonzódnak egymáshoz :)

Én amikor elvesztettem a szüzességemet (elsőnek az osztályban..), nem dicsekedtem vele, eszem ágában sem volt.

2011. nov. 19. 22:51
 3/19 A kérdező kommentje:

Csak látod te is megint nagy hülyeségeket hiszel, mert tényleg nem ezért fekszenek le egymással.

persze van az a kategória, akik discóban egy koktélért bármit.. De most normálisabb tinikről van szó.

2011. nov. 19. 22:52
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

Bírom az ilyen kérdéseket, kérdeztek valamit, azon amikor nem tetszik a válasz, akkor meg elkezditek felsőbbségesen kioktatni a válaszolót...

Ebben az esetben majd olyan 15 év múlva eljutsz arra a szintre, hogy magadtól is megérted, hogy miért mondják ezt a felnőttek...

2011. nov. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
*azTÁN
2011. nov. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Én meg azt bírom, hogy ilyenkor jönnek a majd felnősz válaszok.. :)))

Hozzáteszem akkor mostmár, hogy bőven túl vagyok a XXX-en :)

2011. nov. 19. 22:56
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Te TUTIRA nem vagy túl az XXX-en. :) Az írásod stílusa se hajaz arra.
2011. nov. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát bocs, hogy nem vagyok házsártos sárkány!:))
2011. nov. 19. 22:57
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha te 30-on felüli lennél, akkor nem érdekelne a 14-17 évesek szexuális élete, vagyis inkább az, hogy a felnőttek miért tartják komolytalannak és nem helyénvalónak.
2011. nov. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

Hát ez: "én baráti körömben egy ember sem ezért szexel.. hanem mert szeretik egymást, vonzódnak egymáshoz :)

Én amikor elvesztettem a szüzességemet (elsőnek az osztályban..)" aztán TÉNYLEG arra utal, hogy túl vagy az xxx-en :))))

Ha majd tényleg túl leszel, akkor tényleg megérted, addigra már máshogy fogsz gondolkozni :))) De hát minek is írom, hiszen te jobban tudod :) Akkor én köszönök csókolomot! Na csókolom! :)

2011. nov. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!