Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van barátnőim szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van barátnőim szerint undorító, de szerintem meg nagyon cukik?

Figyelt kérdés
Ha meglátok egy meleg párt az utcán, akkor szerintem az tök aranyos, és szép dolog.. Meg ha egy képet is amin két (helyes) fiú csókolózik, az is szerintem szép dolog! Mások erre azt mondják hogy fúj, meg undorító, de szerintem egyáltalán nem, normális dolog, és gyönyörű :D
2012. máj. 24. 18:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Pesten. Kézen fogva mentek, és hát elég nyilvánvaló volt hogy melegek.. az öltözködés ugye nem számít, úgy mentek mint a lányok, meg a viselkedésük is.
2012. máj. 24. 20:36
 12/16 anonim ***** válasza:
Bp-n nem sok kézen foga járkáló meleg vagy leszbikus párt látni , biztos külföldiek voltak akiket láttál.
2012. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Magyarok voltak szerintem, de hát kitudja.. a lényeg hogy már pár meleget láttam. De inkább nyugodt parkokban, ez kivétel volt, mert a keleti pályaudvar előtt mentek..
2012. máj. 24. 20:44
 14/16 anonim ***** válasza:

téves hogy Mo.-on nem látni. én kisvárosban élek mégis látok. pl. parkokban

szerintem se undorítóak, eleve hogy lehet undorító dolog az, ha két ember szereti egymást?

2012. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Nekünk férfiaknak egy lezbi pár nem olyan undorító =)

Logikus, hogy nektek lányoknak meg a b**ik nem undorítók, de én személy szerint nagyon nem bírom őket...

2012. máj. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Én erdélyi vagyok, egy nagyobb városban lakom és semmi probléma nélkül megindulok a barátnőmmel az utcán kézen fogva. Csókolózni is szoktunk ,még a központban is.

A minap volt valami rendezvény és tele volt emberekkel a város és a tér.... Megtettük.

Álatlában mindneki megbámúl, és 10ből 8 emberke beszól...

Nem értem kinek mi köze....

21 L

2012. máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!