Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy hallottam a börtönbe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabes kérdése:

Úgy hallottam a börtönbe a rabok úgy gyúrják ki magukat, hogy megeszik a saját spermájukat, mert sok benne a fehérje . Tényleg sok a spermában a fehérje?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mit gondoltál a fehér fogú lányoknak mitől vakít a mosolya?
2012. máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
igen, főleg ha tükörtojást sütnek benne
2012. máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sok fehérje van benne, de még nem kóstoltam meg a spermát. Azt, hogy a börtönben megeszik-e (vagy megisszák?) a spermájukat, nem tudom alátámasztani.


Most el tudom képzelni az új Norbi Update Spermás B-minőségű rizst, vagy a spermás csirkemellt. Biztos, finom lehetne...

2012. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Mézes mustáros spermás mmmmmm
2012. máj. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

de ha a saját spermáját eszi, az magából jött ki. annak mi lenne az értelme? másét esetleg, de az undorító.

szerintem ugyanúgy esznek mint mi, csak kondiznak naphosszat (vagy fekvőznek, vagy házi súlyzóznak).

2012. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
más dolguk sincs :))))))))))))))
2012. máj. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
honnan szedted ezt a baromságot?
2012. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy baromság. C-vitamint, kalciumot, klórt, koleszterint, citromsavat, keratint, fruktózt, tejsavat, magnéziumot, nitrogént, foszfort, káliumot, nátriumot, B12-vitamint és cinket is tartalmaz.[2] Fehérjét nem látok. Wiki a barátnőd.
2012. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sok eszed lehet. :)
2012. máj. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!