Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó ötlet lenne vagy nyomulá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ötlet lenne vagy nyomulás és idegesítő?

Figyelt kérdés
Tetszik két pasi, akik lakótársak és szeretném őket jobban megismerni, de nem találtam még alkalmat. Az egyikkel szoktam néha beszélgetni, a másikat csak látásból ismerem. Tudom, hogy egy lakóparkban laknak, ami mellett van egy étterem. Zaklatásnak, nyomulásnak hatna, ha elkezdenék járni oda vagy jó alkalom az ismerkedésre? És a lakópark mellett van a Duna parton egy ilyen füves, sétálós rész... ha ott járkálok az nagyon feltűnő?:D Szeretnék végre egyszer nem csak munkában találkozni velük, hanem civilben is (eddig egyszer sikerült, egy benzinkúton...nagyon romantikus:D) és randira nem merem hívni egyiküket sem ennyi ismeretség után. Szerintetek? Amúgy ők 25/F én 19/L
2009. jún. 29. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:

hát azért mert ott mászkálsz, azmég nem nyomulás, csakmajd akkorlesz vicces, ha megkérdik h itt laksz e teis és közlöd h nem, a város másik végén...:D

ez amúgy a dunapláza mögött van?:D

2009. jún. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen,ott van:D:D

elég egyértelmű lenne, hogy csak miattuk vagyok ott (mást nem ismerek,aki ott lakik), ez nem zavarná őket? :D

2009. jún. 29. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!