Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki? Hogy rázzam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki? Hogy rázzam le? 17/f

Figyelt kérdés
Óriási hülyeséget csináltam.Egy lánnyal elkezdtem beszélgetni e-mailbe egy iskolába is járunk szóval sokszor látom.Már teljesen úgy áll a dolog hogy ő járna velem.Eddig én is ezt akartam de ma beszélgettünk kettesbe és annyira igénytelen a csaj hogy óriásit csalódtam.Nem akarom megbántani de ezek után nem is szeretnék tőle semmit.

#e532
2012. máj. 25. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mond azt neki, hogy felszedtél valakit a hosszú hétvége alatt
2012. máj. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy hiányszik a "szikra". Engem ált. ezzel koptattak le a pasik. :D
2012. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy büdös a pofája meg pókhálós a pi*ája
2012. máj. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
jaja, sajna vannak ilyenek, egyszerűen szabadulj meg tőle, én is estem ilyen csapdába, a 3. nap után dobtam, nem idegesítem vele magam tovább..
2012. máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg neki hogy van valakid és kész. :)
2012. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Neki is tartozol annyival, hogy nem mész bele egy ilyen kapcsolatba. De azért ne is legyél túl alpári, mert a suliban az ilyesmi gyorsan terjed. Ha jót akarsz neki is és magadnak is, akkor mondd azt, hogy csak az utolsó szikra hiányzik, amúgy értelmes, helyes, kedves lány, de nem akarsz neki hazudni, sem kihasználni, már most tudod, hogy nem elég erős a vonzalom. Tudod, olyan szép köntösben megfogalmazott nem. Szerintem ekkor nem terjed rólad gonosz pletyka. Jobb, mint ha azt mondod, hogy tetszettél de túl igénytelen vagy nekem, nem?
2012. máj. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igaz :)De ha azt mondom hogy van valakim akkor az facebookon hamar kiderül hogy nem teszek ki meg stb.. :S
2012. máj. 25. 14:21
 8/11 anonim ***** válasza:
igénytelenség alatt mit értesz?
2012. máj. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
14:30 ! privátba le írom ha gondolod !
2012. máj. 25. 16:15
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem is írhatnád privátba, kíváncsi vagyok, hogy ez miben merül ki
2012. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!