Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondják nőt nem ütünk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják nőt nem ütünk, de ha a nő nem nő, azaz teljesen elveszti az eszét, akkor is tilos?

Figyelt kérdés

például kést ránt, vagy szegez a torkodhoz, elmebeteg mosollyal égeti el a ruháid, vagy a pénzed, esetleg köpköd kaparja a szemed? akkor szerintem igencsak megérdemelne egy öklöst a gerincébe, hogy konzultáljon egy kicsit önmagával, miközben fetreng.

amúgy vannak ilyen nők, nem csak "képzelgés"...

szóval, ti mit csinálnátok ilyen esetben?


2012. máj. 18. 10:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha o nem ut teged, ot sem kene utni. Ha ugy viselkedik, ahogy irtad, el kell szepen hagyni.
2012. máj. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
azt hiszem a fent vázolt dolgok beleférnek az "ütlegelés" kategóriába. elég offenzív, és defenzív reakciókra (visszaütés) szerintem ad okot. csak ugye sokan úgy vélekednek, hogy nőt nem ütünk semmi körülmények között, err e voltam kíváncsi.
2012. máj. 18. 11:00
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Ilyen esetekben szerintem megengedhető az erőszak. Persze nem arra kell gondolni, hogy félholtra vered, hanem gyomorszájon vágod ököllel és akkor megnyugszik. Ez a legjobb megoldás, mert percekre harcképtelenné válik és utána sem fog nagyon ugrálni. Ugyanakkor nem okozol neki maradandó sérülést és tanúk nélkül nyoma sem marad az akciónak.
2012. máj. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire eldurvult a viselkedese/kapcsolatotok, es o mar joesellyel idegbeteg is, akkor egy utlegelessel nem lehet segiteni rajta, ezert nem erdemes szerintem utni. El kell hagyni es problem solved. Elso voltam.
2012. máj. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
engem egyszer megpróbált kifosztani 3 csaj. először csak szóval próbáltak bántalmazni, de amúgy is zenét hallgattam és nem igazán értettem őket. igazából nem is vettem komolyan őket, de aztán az egyik kirántotta a fülemből a fülhallgatót és elkezdtek ütni, valamint az értéktárgyaimat követelték. eszembe sem jutott elfutni. az egyik kapott egy akkora pofont hogy a föld adta a másikat, erre a másik kettőn eluralkodott valami cigány harci szellem és még hevesebben támadtak, amikor más ököllel ütöttem. 2 a földön, erre a harmadik megpróbált volna elszaladni, de megfogtam és ahogy kell, a földre dobtam. ezután megmondtam, hogy amelyik kutya megpróbál felkelni, azt ott helyben fejbe rúgom és szépen megvárjuk a rendőröket, végül nekem adták minden aznap szerzett értéküket és elengedtem őket:D
2012. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A nőt nem ütheti senki, de a pasit vagy a gyereket igen?! Szerintem egy nevelési célzattal megfelelő időben leadott pofontól még senkinek nem lett semmi baja! Nő vagy gyerek, teljesen mindegy. Pl én magam is voltam olyan szituációban, hogy az asszonynak lehúztam egy akkora maflást, hogy én is csodálkoztam utána. De célravezető volt!
2012. máj. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sokkhelyzetben egy pofon néha jót tesz
2012. máj. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 -=Koldus=- ***** válasza:

5.


Mekkora szemét vagy xDDD :DD

2012. máj. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 -=Koldus=- ***** válasza:
Jah amúgy miket kaptál?? xD
2012. máj. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Dögi ***** válasza:
100%
Ha engem komolyabban bántalmazni próbál egy nő, akkor nem hagyom magam. Egy határozott ütés a vállba is megteszi a dolgát, ha pedig nem akkor úgy el rúgom a lábát hogy fél napig keresnie kell. Az egy dolog hogy férfiak nem ütnek nőket, de ezt nem ajánlatos a végsőkig feszíteni.
2012. máj. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!