Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elviselhetetlen ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elviselhetetlen ez a lány! Hogy rázzam le? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
A párommal távkapcsolatban élünk,heti 2-3 alkalommal tudunk találkozni.Kb 2 hónapja megjelent egy lány,aki már eleinte nagyon furcsa volt nekem,első blikkre lejött,hogy bejön neki a párom.Ott helyben éreztette velem,hogy mennyire nem vagyok neki szimpatikus,persze nem mondta volna meg a szemembe.Egy ideje megjelenget,és fiktív történetekkel bombáz.Minden fórumon a párom barátnőjének állítja be magát.Kérdeztem a párom legjobb barátját,mit tud a lányról,de szerinte a páromat kifejezetten irritálja emberileg a csaj,ne aggódjak.Aztán megkérdeztem a páromat,nem is ismeri a lányt névről.Mit csináljak vele?Szívem szerint jól megtépném,de úrinő vagyok,meg törvénytisztelő.Ha beszélek vele,félő,elvesztem a fejem.Mit tegyek?Mit tanácsoltok?

2012. ápr. 15. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én addig nyaggatnám a páromat, amíg ezeken a fórumokon el nem magyarázza a lánynak, hogy én vagyok a barátnője.
2012. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
megmondod neki hogy egy ócska szvros kis r1banc, amivel nem is hazudnál, és annyi. lelép magától, ha nem egy pofonnal is megspékelheted a mondókát.
2012. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azokon a fórumokon tudják,hogy én vagyok a barátnője,így értesültem a dologról,egy ismerősöm mondta,hogy úgy mutatkozott be,mint a párom új barátnője,akivel májusban összeházasodik...Egy kicsit idegesít a dolog,mivel szeptemberre tervezzük az esküvőt,és erről a barátaink is tudnak.Nagyon kellemetlen.
2012. ápr. 15. 16:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha rendben vagytok a paroddal es a barataitok is tudjak, hogy egyutt vagytok es keszultok az eskuvore, akkor esetleg annyit tehettek, hogy a baratod kicsit erelyesebben beszelgessen el a lannyal, hogy ezt talan abba kene hagyni, mert nemcsak nektek kellemetlen, hogy osszeirkal mindent, de sajat magabol is hulyet csinal masok elott, hiszen tudjak, hogy hazudozik.


Hacsak nem egy kattant libarol van szo, akkor egy komolyabb beszelgetesbol csak leesik neki, hogy mi a palya, nem?

2012. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak nyugi :D

beszélj vele higgadtan, de ha a pasidat nem érdekli akkor a feje tetejére is állhat :D

nekem is irkálnak hülyék ne aggódj...tudni kell kezelni mindent :)

Üdv.

2012. ápr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!