Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok tetszene Nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok tetszene Nektek egy ilyen srác?

Figyelt kérdés

Képet nem tudok mutatni, mert nem akarom, hogy az ismerőseim felismerjenek.

182 cm vagyok, barna szem és haj, vékony testalkat, érzelmes, önhibámon kívül nincsenek barátaim.


17/F



2012. máj. 25. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Cica, tudok mondani nagyon helyes srácot ilyen adottságokkal és nagyon rondát is ugyanilyen leírással. Így nem lehet eldönteni.
2012. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Csiß ***** válasza:
100%

"önhibámon kívül nincsenek barátaim"

Sitten ülsz? vagy mi?:)

2012. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, csak ez a korosztály képtelen felfogni és befogadni az olyan fajta érzékeny srácokat, mint én. :(
2012. máj. 25. 14:22
 4/9 kiflitolvaj ***** válasza:
100%
Ne legyél nyámnyila, mert egyrészt éhen fogsz dögleni ebben az országban, másrészt csajod sem lesz. Az élet kemény, ehhez kell alkalmazkodni.
2012. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze,így leírás alapján igen.Az más kérdés hogy esetleg egy képpel változna-e a helyzet.Egyébként nagyon nem mindegy hogy úgy vagy érzelmes hogy átéled a dolgokat,van véleményed stb,vagy ilyen tipikus szerencsétlen vagy balfék kinézettel:))
2012. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok. De nekem vannak barátaim.
2012. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

17 évesen az ember még sokszor azt sem tudja fiú e vagy lány

soha nem lennék még egyszer kamasz

2012. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát én is azt várom, hogy vége legyen.
2012. máj. 25. 15:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan ez a bajom... utálnak a lányok, nekik a kemény, bunkó kondiállatok kellenek[kivéve a 10% kivétel akinek nem a külső a lényeg, hát ilyennel még életemben nem találkoztam:D], :) ... idegesítő.... és csodálkoznak mások ha az embernek nincs önbizalma.. -_-"

16/F

2012. máj. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!