Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gondolják róla hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gondolják róla hogy egy bünőző, mit tegyek nem hiszem hogy nagyon tetszene a családomnak? Ismerkedek 1 fiúval 20éves kedves rendes srác még igy, de ám tele van a testrésze tetoválásokal!

Figyelt kérdés
Van rajta 5 tetkó és pl a kezén telsejen a vállától a csuklójáig ez elég feltünő!Ha összejönnénk nem is merném haza hozni félnék hogy nem tetszene a családomnak rokonomnak!Ne foglalkozzak a véleményükel?ugye
2010. jún. 7. 10:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Nem kéne ilyen emberrel kezdened, ha nem vagy te is hasonló, azaz nem vagy te is nyakig kivarrva. Nálam pl kizáró ok a tetoválás.

2010. jún. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
a kérdésed megfogalmazása és helyesírása alapján nem értem a családod miért támasztana kifogást egy agyontetovált és vélhetően agyoniskolázott nagyon rendes húszéves fiatalember ellen:-)
2010. jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nézd már át kedves második a te véleményedet ha annyira elvagy ragadtatva néhány hibával mert a tiéd is kivált néhányat :P

Egyébként gyorsan írtam és azért nem annyira hibátlan!Bocsáss meg!

2010. jún. 7. 10:39
 4/19 anonim ***** válasza:
Nincs tetkóm, de ha lenne, akkor nem tudnék hiányolni egy olyan csajt az életemből, aki égőnek tartja.
2010. jún. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
miért gondolnák bűnözőnek? ba.szki, még mindig itt tartunk..? hallod, hagyd a srácot, mert égő vagy, és hidd el, ha tudna erről a dologról, leszarná, hogy hagyod e, igaza volt az egyik előttem válaszolónak.. még bűnöző, beszarok..
2010. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
baszus te nem látod hogy tele van varva
2010. jún. 7. 13:07
 7/19 anonim ***** válasza:
mond el otthon, mennyibe kerül egy tetkó. mindjárt nem bűnözőnek, hanem milliomosnak nézik a majd a fazont a szüleid:)
2010. jún. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
a srác tetováló és igy magának csinálja!
2010. jún. 7. 14:37
 9/19 anonim ***** válasza:
Hülyeség valaki a tetoválásai alapján megítélni. Nekem is van. A férjemnek nincs, és egyszerűen imádja az enyémet, még el is nevezte :D:D:D
2010. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Magának???? XD Na azt megnézném hallod! Nincs az a tetkós aki magára varrna. Jó, ilyen kis suttyókból aki otthon gyakorolgat és teljesen el van magától ragadtatva, meg nincs ismeretsége még ki is nézem h képes magán gyakorolni, de azért ez elég erős túlzás volna 1 magát komolyan vevő tetkóstól. Én csak hennával próbálkoztam magamon, mert hát normális embernek van annyi esze h nem kísérletezget magán maradandóan, már csak azért sem mert ő nem úgy lát 1 felületet magán mint ahogy bárki más látná, így már önmagában ez torzuláshoz vezethet akkor is ha vki vér-profi. Ezért a komoly tetkósok is max 1másnak csinálnak tetkót, bármennyire is jók, maguknak nem.

Az meg baromság h aki tetovált az bűnöző! Legalább annyira hülyeség mint h minden graffitis vandál, miközben egyesek mégis 10ezreket áldoznak arra h a legál falaknál órákon, vagy napokon keresztül alkossanak vmi szépet. max annyi a különbség h ma már tetkót trendiségből is varratnak az emberek, meg emlékek miatt, szal ez rég nem börtön vagy bandázás kérdése.


"életművész"

2010. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!