Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még értelmes helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még értelmes helyes pasik ezen a világon?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 00:56
1 2 3 4
 1/31 Panda Péter ***** válasza:
mindjárt fogsz kapni kb n x10 választ, hogy "igen, pl én"
2012. máj. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
ez nem sok kívánság egyszerre ? :)
2012. máj. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Nem, én nem vagyok az legalábbis, őszinte voltam.


Értelmes vagyok, de magamat nem tartom helyesnek. Az más kérdés, hogy lányok illettek már a helyes jelzővel is többek között. De hidd el, ronda vagyok. Még mielőtt valaki privátot írna véletlen! :D

2012. máj. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
igen, pl én
2012. máj. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
De,lehet..nagyok az elvárásaim..:DJah igen és őszinte választ várok mindenkitől..
2012. máj. 26. 01:00
 6/31 anonim ***** válasza:
Nehéz erre így válaszolni. Melyik korosztályban kérdezed?
2012. máj. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

2.válaszoló, ez aranyos :):D

Szerintem rosszul állsz a dolgokhoz.

Az én helyes pasimat mindenki csak egy buta nőcsábásznak nézte előttem. Eleinte én is. Aztán megismertem közelebbről, és kiderült, hogy nagyon okos srác, csak az élete, múltja sodorta oda, ahol most tart (szakmunkás iskola).

Kijelenthetem, hogy ő értelmes, és nagyon helyes pasi! Csak hát ő már foglalt.:P De ezzel azt akartam mondani, hogy adni kell az olyan srácoknak is esélyt, akik elsőre nem tűnnek túl értelmesnek. Nem azt mondom, hogy járj velük, hanem hogy ismerd meg őket közelebbről, és ha rájössz, hogy tényleg nem értelmetlenek, akkor nyugodt szívvel nyilváníthatod ki, hogy nincs ilyen pasi.

2012. máj. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Úgy a 20-22 éves korosztály:)Amúgy én 18 vagyok.
2012. máj. 26. 01:04
 9/31 anonim ***** válasza:

7.-dik vagyok, elírtam a végét, de remélem érthető a lényege azért.:)

19/L

2012. máj. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Igen értettem:)Örülök hogy egy lány is írt:)
2012. máj. 26. 01:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!