Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hibás gondolkodás, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hibás gondolkodás, vagy csak ritka?

Figyelt kérdés
Ha két ember elkezd ismerkedni legyen szó akár barátság vagy párkapcsolat felé hajlásról,az helyénvaló hogy miután az egyik fél csalódott a másikban vagy legalábbis más elképzelése van akkor minden közlés nélkül faképnél hagyja a másikat?Úgy tűnik nekem hogy a legkönnyebb módját csinálják az emberek ilyenkor a lezárásnak,elköszönni sem köszönnek el,csak ennyit ér a másik fél?
2012. máj. 26. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
sajnos az elmult jopar kapcsolatom igy vegzodott. szerintem butasag es tiszteletlenseg. (28, F)
2012. máj. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egyszerűen gyávaság
2012. máj. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ilyen még nem volt velem, de elég nagy bunkóság. Mondjuk szituációfüggő is, mert mondjuk egy szórakozóhelyi beszélgetés után belefér, ott fölösleges hosszú védőbeszédet tartani, de ha már kialakult személyes kapcsolat, vagyis több találkozás is volt kettesben, akkor bunkóság.
2012. máj. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog az ilyesmi, de van aki nem képes az ilyet szemtől-szembe megmondani. Akkor már inkább fejezze be így, mint hogy maradjon benne egy halálra ítélt kapcsolatban.
2012. máj. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajna egyre több az érzelmi analfabéta, a nők körében is...
2012. máj. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem illene megtudnia a másik félnek, hogy miért lett vége.

Még, ha fáj is, de talán még tanulhat is belőle, ha hibája volt és azért nem ment.

2012. máj. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!