Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzódok az orvostanhall...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódok az orvostanhallgatókhoz? :/

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 19:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Ne fárassz már, a filmekben persze hogy jó pasik játsszák a dokikat. Mit gondolsz, mi alapján válogatnak színészeket ilyen szerepekre?
2012. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
naja... a Grace klinikában alap hogy nagyon jó pasik vannak. a valóság sajnos/nem sajnos nem ez.
2012. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
9%

Drága hölgyeim úgy látom nem Pécsre jártok.... nem azért, mert itt jobb pasik lennének, habár ezt férfiszemmel nehéz megítélni, hanem azért, mert az első dolog, amit itt Pécsen megtanultam az volt, hogy az összetartás a legfontosabb. Ti pedig itt fikázzátok a saját szaktársaitokat névtelenül. Gratulálok! Így is elég népszerűtlenek vagyunk, nem kell, hogy még a saját sorainkból is eláruljanak minket.

Azzal nincs semmi baj, ha nem jönnek be az évfolyamtársaitok, de azt hiszem ha egy minimum 140 fős évfolyamból ahol azért 65-70 srác tuti van egyetlen ember sem jön be, akkor lehet, hogy nem a srácokban kell keresni a hibát drága hölgyem, hanem magadban.

Továbbá azt mondod, hogy az a baj a medikusokkal, hogy őrültek.... te nem vagy komplett, már ne haragudj. Az orvosiban pont az a poén, hogy kicsit mindenki őrült. Egyébként ti is, vagy ha nem az nagyon szomorú, mert eszerint nem sikerült beilleszkedni a közösségbe. Ami az egónkat illet, nem tagadom, az bizony van, de az általad nagyra tartott mérnökök egója sem kisebb. Sőt!

2012. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Remélem ez a komment most nem nekem szólt, mert én egy rossz szót sem szóltam...
2012. máj. 26. 21:25
 15/28 anonim ***** válasza:
Nem, a kollegináknak szólt.
2012. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

74%-os: Nem érzem azt, hogy kiérdemeltem a hangnemet. Itt most semmi másról nem volt szó, csak a külsőről.

Igen is összetart az évfolyam, a saját csoportomnál jobb társaságot meg kívánni sem kívánhatnék. Rengeteget vagyunk együtt, sulin kívül is. Ugyanis barátokat nem az alapján válogatok, hogy bejön-e vagy sem.

A szaktársaim úgy, mint pasik, nem jönnek be.

Vszínűleg én sem nekik, ugyan is nagyon jól tudom, hogy nem vagyok egy főnyeremény külsőleg.

De nem értem ebben még is mi olyan felháborító. Hát csak meg lehet már a véleményem arról, hogy tetszik-e külsőre vagy nem.

2012. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Bocsi, a te kommenteddel igazából semmi bajom nem volt. Az előtted író hölgy viszont kivágta nálam a biztosítékot, azért mert úgy állít be bennünket, mintha külsőre és belsőre egyaránt visszataszítóak lennénk. Hát ezt ki kérem magamnak, nem vagyunk.

A te véleményed viszont tényleg korrekt volt.

2012. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
egy sértődött orvostanhallgató :D HAHA
2012. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Csak többesszámban írtál....
2012. máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Egész napos patosz tanulás után már annak is örülök, hogy félig értelmesen tudok fogalmazni :-D
2012. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!