Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a legjobb barátom (lány) távolságtartóbban viselkedik mióta barátja van? 17/f

Figyelt kérdés
Pedig most lenne szükségem igazán rá, mert egy depresszívebb korszakomat élem és ő az egyetlen aki eddig éreztette velem h szeret, de manapság már valahogy nem jön ez elő nála.
2012. febr. 2. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
tartsd tiszteletben h neki már van pasija, neked kellett volna felszedni
2012. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz a barát szó alatt?
2012. febr. 2. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb az, hogyha ezt neki mondod el. Lehet, hogy tart attól, hogy a barátja félreérti a dolgot.


Ülj le a lánnyal, és beszéljétek meg, ismerkedj meg a sráccal is, szervezzetek közös programokat, ahol megismerheted a srácot, ő is téged, és így láthatja hogy nincs oka a féltékenységre.

2012. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A gond annyi, hogy ismerjük egymást. Vagyis nem, de biztos hogy nem fogok vele beszélni, mert egyszer elég durván keresztbe tett nekem és elég sok időmbe, energiámba került, hogy rendbe hozzam az addig tökéletesen működő dolgokat. Arról nem is beszélve, hogy mennyire fájt.
2012. febr. 2. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, így tudom, hogy mire gondol a barátnőd, mert én is voltam ilyen helyzetbe. Volt egy nagyon jó barátom és én is neki [szal gyakorlatilag legjobb barátság], de lett egy pasim is. És attól kezdve, már nem volt kedvem annyit ölelgetni, beszélgetni a barátommal,, mert szerelmes voltam és a fellegekben jártam... Olyankor, azért nem volt kedvem vele lenni, nem csak, mert másra vágytam, hanem mert a szerelembe belegabajodik a szeretet és féltem, hogy Ő iránta is feléledne valami szenvedélyem, hiszem a barátom, ismer és, amennnyire ilyenkor tűlcsordul a szeretet bennem, bármire képes lennék, ezért távolságot tartottam én is.


Am azt írod, hogy volt összetűzésed vele... Akk mit kérdezel tulajdonképpen? Hiszen vagy pont ezért van távol a lány, ha tudja, ha meg nem, akkor a fiú csak simán ellene hangol. pl.: Minek az a barát, itt v agyok neked én.... stb.

L19

2012. febr. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!