Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma mondom el egy lánynak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma mondom el egy lánynak hogy mit érzek, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

igazából arra lennék kivánics,hogy ha igent mond akkor mit csináljak? és ha nemet mond akkor mit csináljak?

mert ilyenkor szokott lenni a kínos csned :/

eddig barátok voltuk és most attól félek hogy talán ezt is elbaszom :(

egy ékszert is adok neki amit már nagyon rég óta őrizgetek :)

szerintetek hogy fogja fogadni ?



2012. máj. 8. 06:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is ma készülök egy ilyen vallomásra, kíváncsi vagyok a válaszokra :$
2012. máj. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

de aranyos vagy még ékszert is adsz neki:)

Csináld úgy,hogy menjetek el sétálni vagy bárhova de ketten legyetek beszélgessetek érdeklődj iránta valahogy célozgass rá hogy mostanában felfigyeltél rá .. aztán kísérd haza az ajtónál állítsd meg és mond el hogy szereted stb. lesz-e a barátnőd? :D vagy ilyesmi. (nemtom hány éves vagy.)

Ha igent mond nyilván odaadod az ékszer és lesmárolod:D

ha nemet mond akk meg megmondod hogy sajnálod, de ha meggondolná magát akkor te várod.. stb.

Egyébként milyen ékszert vettél neki ? (nyaklánc, karkötő?)

És hány éves vagy ? :D

2012. máj. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben voltam az egyik lánnyal, akivel barátok voltunk. Párszor elmentem a gimije elé, tanítás után, sétáltunk, leültünk egy padra, beszélgettünk, ezt meg is csináltam 3-szor, nagyon jó lett a kapcsolatunk és a 4. alkalomnál ugyanígy a padon ülve beszélgettünk és amikor kicsit meghalt a beszélgetés, megkérdeztem tőle, hogy: Zavarna, ha megcsókolnálak? ő erre elkezdett mosolyogni és én odahajoltam és megcsókoltam. Azóta is együtt vagyunk. Mondjuk tudtam, hogy bejövök neki, szóval így könnyebb volt egy kicsit. Nekem bejött, nem tudom milyen a kapcsolatod a lánnyal, meg hogy hány éves vagy, de sok sikert neked!
2012. máj. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd írj pls , hogy mi lett !:)
2012. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

16/F

megtudtam hogy ő engem nem szeret úgy mint én őt,és egy másik fiúval fog amúgyis összejönni...

nem adtam neki oda az ékszert,majd szülinapjára oda adom,azt talán értékelni fogja és észreveszi ki az aki igazán szereti,azóta sem tudom abbahagyni a sírást :'(

2012. máj. 8. 14:23
 6/9 anonim ***** válasza:

ne sírj már !:) az nem a te dolgod :D

szedd össze magad biztos fiatalabb a csaj nem fogja fel az egészet keress egy veled egy szinten levőt!:)

annyi lány van még rajta kívül ...

2012. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

ez aranyos dolog volt tőled:)

de ne sírj egy ilyen csaj után főleg egy olyan miatt nne aki az ilyet nem nagyon tudja értékelni...:/

én tuti h a nyakadba ugrottam volna:DD de ez én vagyok és nem az a csaj:DD szóval fel a fejjel tuti h jön majd egy jobb ;))

2012. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ne sírj, légy férfi és járj nyitott szemmel ;) Vele pedig legyél normális de távolságtartó.


szerintem

2012. máj. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ne sírj egy lány miatt bakker, férfi vagy!:D buszból, nőből mindig jön másik.:D;)
2012. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!