Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Korosztályomban én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korosztályomban én vagyok a legérettebb, de a velem egyidős csajok olyan dedósak. (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóvan 14 éves vagyok ( leszek jövőhèten :P ) és én vagyok a legérettebb (181 centi, 46-os láb) mind testileg mind "agyilag"...

A VELEM EGYIDŐSEK még ott járnak hogy a táblára írják hogy xy szereti xy-t meg xy szerelmes az anyjába meg ilyen hihhhhetetlen nqgy baromságokat... -.- Ès azt csinálják hogy ha nem mondom el ki tetszik nekem akkor csinálják...

Nem nagyon érdekel mit csinálnak mert több eszem van annál hogy erre reagáljak nekik...

De ez csak egy példa volt.. Hogy tudnám ezeket a kis babucikákat leállítani? -.-


2012. máj. 27. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy és elmondom, hogy egy darabig még ilyenek lesznek
2012. máj. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mikor felírják a táblára hogy xy szereti zx-et akkor oda írod mellé, alá, fölé (opcionális)

:D Nem szeretem a pólyásokat!

2012. máj. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyan nagyon érett lenél?


Azt kétlem mert még ezt a rövid szöveget sem sikerült leírnod teljesen hibátlanul. Egyébként meg ebben a korban ők a normálisak és nem te, ők élvezik az életet, te meg csak tökéletes akarsz lenni. ENNYI!

2012. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó. Az boldogít hogy telón vagyok -.-" ?!
2012. máj. 27. 12:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja meg helyesírás verseny megyei döntő 2. Hely ;)
2012. máj. 27. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!