Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy az én korosztá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy az én korosztályomban nem tetszek senkinek, az idősebb pasiknak meg bejövök?

Figyelt kérdés

Az én korosztályomban (15-20) senkinek nem tetszem,

rám se néznek! de 25-30-tól egész akár 60-ig minden

pasi megnéz magának, beszólogat, össze akar velem jönni,

engem néz tök feltűnően, látom,hogy tetszem nekik!

De bezzeg akivel én össze szeretnél jönni és tetszik nekem,korban hozzám való, őket hidegen hagyom! :(

Az időseknek meg nem akarok tetszeni, nem akarok egy pedofil áldozata lenni, sokszor már idegesít ha ilyenek nyomulnak rám! :(


miért lehet ez??


15/L


2011. dec. 28. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet és megmondom:P Az idősebbek valószínűleg a szex miatt akarnak veled összejönni.
2011. dec. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
azt nem tudod megakadályozni, hogy tetsszél a nálad idősebbeknek. azt tudod, hogy ne kezdjenek ki veled, vagy, ha már megtették, akkor visszautasítod.
2011. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Küldj képet, érdekelsz! :)


15/F

2011. dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó rendeben küldök egy képet :)
2011. dec. 28. 14:23
 5/13 anonim ***** válasza:
ez olyan hogy velem egy idős nőknek se tetszem de 25 felettieknek már igen, mondjuk idősebbnek nézek ki a koromnál lehet azért, de az is igaz hogy fiatalok sokkal felszínesebbek.
2011. dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez ellen nem tudsz mit tenni, a fiatalok általában túl éretlenek, az idősebbek meg...

Egy képre viszont én is kíváncsi lennék! ;)

2011. dec. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is megnéznélek :))

17/f

2011. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
rendben.. :) Tényleg nem tudok ellene mit tenni, de mégis mindig így van és engem idegesít -.-
2011. dec. 28. 14:31
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem is megmutatod magad? :-)
2011. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
oké de te vagy az utolsó :DD
2011. dec. 28. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!