Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 26-30 éves pasik már komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26-30 éves pasik már komolyabb hosszútávú kapcsolatot keresnek? Összejönnének fiatalabb lánnyal is? A saját korosztályomban sok srác egyszerűen annyira komolytalan.

Figyelt kérdés

a kb. 20 éves pasik elég nagy hányada a 3. randin legyen szex-elvet követi, minden buliban K.O., hetente váltogatja a barátnőjét, az exeket fennhangon kibeszéli undorító hangnemben... ha nincs műkörmöd/póthajad/20E-s cuccaid, már nem vagy jó nő, és még a legrondább pasinak sem kellesz...ha mindezek megvannak, akk is csak pár éjszakára.

én meg már szeretnék komoly kapcsolatot, ahol nem kell folyamatosan attól félnem, h az illető megcsal/a buliból a sokadik detoxba viszik/elhagy 1 pénzes csajért stb.

tudom, hogy ezek nem korhoz kötött dolgok, de az idősebb korosztályban talán több a normális, érett felfogású személy, aki felelősséget vállal a tetteiért.

20/L


2011. jún. 15. 22:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
11%

Asszondja a saját korosztálya komolytalan :D:D


Nem anyuci nem a korosztályod komolytalan, hanem te érzed különbnek magad mindenkinél.


Egy 30 éves pasinak ha nincsen senkije akkor az szerinted nem gyanús? Valószínűleg azért mert túl béna a saját korosztályából felszedni valakit, így maradnak számára a kis butuska "az én korosztályóm nem ért meg engem :(" tinilányok.


Ilyenre vágysz? Jó hírem van, megteheted. Sőt ha szétrakod a lábad párszor még anyagilag is támogatni fognak.

2011. jún. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

én nem feltétlen ezeket a hátrányokat tapasztaltam, de tény, hogy a huszas évek elején még kevésbé gyorsult fel az idő a pasiknak, mint nekünk. ritkán tudják, mit akarnak, kit keresnek, játszmázzanak-e, vagy hódítsanak, sattara..

most leszek 22, párom 29, és nála már abszolút nem látom ezt a kisfiús kivagyiskodást.

2011. jún. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Somán. 10 és nem sok hidd el. És megéri :)


22 L

2011. jún. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
31%
Ja az első vagyok amit elfelejtettem. Persze hosszú távra terveznek. De nem egy tinilánnyal.
2011. jún. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
52%

Én csak egy példával jövök, de ez persze NAGYON ritka, és elsülhetett volna rosszul is...


14 voltam, mikor összejöttem az akkor 23 éves barátommal.

Igen, durván hangzik, viszont megélni nem volt az. Voltak nehézségek, sok, mert hazudnék, ha azt írnám, hogy nem.

A barátom szöges ellentéte mai napig a tizenéves korosztálynak... ÉS ez az amit kerestem, és amit akarok/akartam.

Ez volt 7éve, azóta 21 vagyok, ő 30, és még mindig együtt vagyunk.


Viszont... Azét gondolhatod, mondjuk 50hasonló esetből hány végződik így...


1szó mint 100: 20évesen már nem számít, ha akár 7-8-9 évvel idősebb a kiszemelted.

2011. jún. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%

Simán. 10 év nem sok hidd el. És megéri :)

22 L


Az első meg egy p@cs. Nem minden 20 éves pics@ bugyuta. Gratulálok ehhez a megállapításodhoz. Gyökér

2011. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%
Első válaszoló nyilván magára ismert a "komolytalan kategória" címszó alatt.. És felvette az inget :o)
2011. jún. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

23:01-es. Nem szexkapcsolatot keresek.

nemcsak minősíthetetlenül utálatos is vagy, de még a szövegértelmezésed is helytelen.

Nem tartom magam különbnek senkinél- de az ilyeneknél, mint te, akik rágalmaznak mindenféle valótlan dologgal - igen.

pontosan arról van szó, h nem az anyagi javak motiválnak, akiknek nem a márkás dolgok számítanak.

ne gyere többet a kérdésemhez kötekedni légyszíves.

ha ezután is jössz, kimoderátatom.

2011. jún. 15. 23:13
 9/26 anonim ***** válasza:

23.05

Miért nem képes? Mi van, ha mondjuk nem is onnan akar? Mert pl. szeret élni,ő ráér még, de egy harminc éves csaj már állandóan nyaggatná, hogy mikor veszi már el és mikor akar már gyereket.

Erősen emberfüggő.

2011. jún. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
2011. jún. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!