Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi számít csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi számít csak flörtölésnek és mi már járásnak? A sztorimat elolvasnátok?

Figyelt kérdés
Most szálltam ki egy komoly kapcsolatból nem szeretnék még pasit. Tegnap voltam egy buliban nagyobb társasággal, és az egyik fiúval sokat beszélgettem, majd táncoltam. Sokszor átölelt, aztán leültünk és akkor is végig fogta a derekam, útközben is, puszival búcsúzott mint mindenkitől. Még haza sem értem de írt fbon az üzi falamra 1-1sort, h jóéjt. Az érdekelne, h ez szerintetek most mi?nekem nem tetszik annyira néha én is átkaroltam de semmi extra. Szerintetek most ez valami vagy ha következőleg találkozunk olyan lesz, mint azelőtt?köszi, 19 vagyok a srác meg 24
2012. máj. 27. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Tetszel neki biztosan szivesen járna veled és ö szerintem ugy látja neked is bejön tudasd vele ha megint átkarolna puszilgatna hogy neked nem jön be mint pasi
2012. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az számít járásnak, ha arról "megállapodtatok"
2012. máj. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!