Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Öngyilkosság is megfordult a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkosság is megfordult a fejemben. Szerelmes vagyok! Elolvasnátok?

Figyelt kérdés
Szeretek egy fiút nyár óta, akivel egy táborban lettem nagyon jóba! Midig a szobánkban volt, mindig lefeküdt mellém, és átkarolt, de hogy a többieknek ne tűnjön fel, hogy szeretem, úgy tettem, mintha nem érdekelne, és mindig nevetve megpróbáltam felkelni, de nem engedett. A hátamra írta, hogy szeretem őt, és ki kellett hangosan mondjam, hogy szeretem, hogy tudja, értettem amit a hátamra írt. Átkarolt, a tóban elrabolt.. :') És ez szerintem csak azért volt, mert tábor volt.. ugyanis most semmi nem történik.. azóta szeretem, már öngyilkosság is megfordult a fejemben, hogy hagyok neki egy cetlit, és megölöm magam..! Mit tudnék csinálni, már nem is köszönünk egymásnak, pedig nem vesztünk össze, csak nem érdeklem!:( A táborban csak kihasznált? Könyörgöm segtsetek, nagyon fontos!

2012. máj. 24. 18:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
De hisz ez egy szappanoperába illő jelenet!
2012. máj. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
És az öngyilkosság megold bármit? Ne legyél már hülye...
2012. máj. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
14/L
2012. máj. 24. 18:52
 4/19 A kérdező kommentje:
Gyorsan elkergettem a gondolatot, de aggódom.. miért gondolok minden nap ilyenekre? Irtózom ettől, de mégis minden nap az eszembe jut az öngyilkosság
2012. máj. 24. 18:53
 5/19 anonim ***** válasza:
14? Akkor meg pláne... Fiatal vagy, inkább tanulj és tereld jó irányba az életed, ne pasizz!
2012. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Ne légy buta. Én is nagyon szerelmes vagyok egy lányba, ma fogom elmondani neki, és tudom mi lesz rá a válasz...de a fájdalom csak átmeneti, a halál viszont örök. Szóval meg se forduljon a fejedben ilyesmi!
2012. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
nyugi, úgy se leszel öngyi.
2012. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon egyszerü irj rá és kérdezd meg mi változott a tábor óta vagy nincs e kedve itthon elmenni valahová ? Ne add fel ilyen könnyen.. És föleg ne gondolkodj öngyilkosságon komolyan fiatal vagy ha nem is jön össze még annyi pasi áll elötted hogy el sem hiszed , egy ilyen miatt nem érdemes.. Ha mindenki ilyen könynen feladta volna mint most te akkor nem lenne ember a földön..
2012. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ez nem "pasizás"! Nem tudom túl tenni magam rajta, próbáltam, de egyszerűen NEM MEGY! Érzem, minden nap, minden percében érzem, hogy szeretem, igen szeretem, mint még senki mást! Soha nem éreztem még így, úgyhogy ne ítéljetek el, mert valaki 14 évesen már nem szűz, ismerek olyat is.
2012. máj. 24. 18:57
 10/19 anonim ***** válasza:
Én nem itélkezem senki felett föleg nem feletted teljes mértékben a te dolgod de szerintem nem kellene öngyilkosságra gondolnod probáld meg elkerülni barátnökkel beszélgess menj el velük sétálni kikapcsolódni szerintem jót tenne ha nem mindig ezen rágnád magad hanem elfoglalnád magad hobbival barátnökkel szorakozással
2012. máj. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!