Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj, a rámenősebbek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj, a rámenősebbek jártak már vele, azt mondják én ne tegyem. Higgyek nekik?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, a csaj eggyel fiatalabb. Jól néz ki. Sajnos más srácok próbálkoztak már vele és kiderült, hogy egy brutál szemét megakígyó, beléd mar és megfojt. Nem ajánlják hogy kipróbáljam. Mit tegyik, vegyem készpénznek?
2012. máj. 27. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
ne
2012. máj. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne higgy nekik mert nekem is ezt mondták a barátaim aztán nem hittem nekik és össze jöttem a város egyik legjobb csajával és kiderült h jó pasi vagyok :)
2012. máj. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nax° válasza:
egy-ket nap alatt kiderul milyen.valami kis kovetkeztetest le tudsz vonni a mende-mondakbol,hogy van-e valosagalapjuk.ha nincs,jol jartal,ha van,akkor dugd meg,es fuss.
2012. máj. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!