Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Ez volt az előző kérdésem. :D

Ehhez hozzá jött a mai nap.

Csak engem engedett a lovára ülni 3-4 alkalommal megfogta a kezem..tök sokáig néztünk egymás szemébe stb..sokan mondják hogy többet akar mint barátság.. csak eléggé fél vagy nem tom..De viszont eléggé tetszik.. ma egész nap együtt voltunk.. (: Csomó alkalma lett vna hogy mondjon valamit vagy akármi.. de semmi..

Te mit csinálnál ilyen helyzetben?



2012. máj. 27. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
miért, gondolom te sem mondtál semmit?..vagy? nem tudom miért csak tőle várod el...
2012. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
most neked kell fellépned ez ügyben. Kicsit félénk úgyhogy kis időre vedd át az irányítást míg felbátorodik.
2012. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mit mondtam volna?

Sajnos nincs ötletem.. de azt sem tudom biztosra hogy akar vmit.. és a barátságunkat meg nem akarom elrontani..

2012. máj. 27. 22:29
 4/9 anonim ***** válasza:
az már ott elromlott, hogy te beleestél. Hívd félre, légy spontán és csókold meg- lehet kicsit megijed, de utána kiderül mit akart.
2012. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Annyira bevállalós énse vagyok..
2012. máj. 27. 22:35
 6/9 anonim ***** válasza:

De aranyosak vagytoook :)) Amúgy szerintem semmit sem kell konkrétan mondanod, csak keresd a társaságát, mosolyogj rá, nevess a viccein, írj rá egyszer-egyszer fb-n és ezek után kéne bátorságot merítenie, és majd akkor elmondja a dolgokat ő... de ha van bátorságod, akkor te is megteheted ezt.

Csak azért írom ezt, mert én nagyon nem szeretek kezdeményezni, mindig a fiúkra hagyom ezt a feladatot... de a mai világban teljesen mindegy, hogy ki kezdeményez :))

2012. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Se én se ő nem nagyon vagyunk fb-on.. sztem csak időpazarlás.. :P

Van jobb hely is beszélgetni.

Am köszi Mars. (:

2012. máj. 27. 22:37
 8/9 anonim ***** válasza:

juuuuj tényleg nagyon édes *.*

Félénk ez egyértelműen kiderült :D

HA legközelebb "véletlen " megfogja a kezed fogd szorosabban jelezve hogy viszonzod ezt a dolgot .. ha csak állsz azt hiszi nem tudsz mit kezdeni a helyzettel. legyél bátor hajolj hozzá közel (pl. ha mond valamit).

2012. máj. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jövő hó 30.-án én lovaglom ki az egyik lovát versenyre.. (mai nap eredménye) :)

Addig meg biztos át kell mennem párszor gyakorolni..

(ő kért meg) (:

2012. máj. 29. 14:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!