Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is sóvárog egy szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is sóvárog egy szerető társ után vagy csak én bírok ilyen nehezen pár nélkül élni napi szinten? 22f

Figyelt kérdés
Hiányzik az érzés, hogy valakit szerethetek, aki viszont szeret, hogy valaki van mellettem.

2012. máj. 28. 04:19
 1/4 anonim ***** válasza:
nem agy egyedül ugyan így vagyok vele:) :D
2012. máj. 28. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudod milyen szakítani, addig így érzel. Miután átélted életed legrosszabb emócionális élményét, utána sokkal visszafogottabb leszel ezügyben. Azt hiszed 4 év után, hogy nagyon jól megvagytok, akármikor adhatsz neki egy puszit, nem bánja. Oda mászhatsz mellé, átölelheted akármikor. Aztán elérkezik az a nap, mikor minden előjel nélkül szakít. Felfoghatatlan lesz számodra, hogy akit eddig szerettél, sülve-főve megvoltatok most elmegy és nem tehetsz ellene semmi törvényeset. Eddig akármikor odamehettél hozzá adni egy csókot, megsimogatni a pofiját, az ettől a pillanattól kezdve eltaszít magától. Ezek után valahogy eltörik benned valami, máshogy tekintesz az egész párkapcsolati témára. Nem adsz annyi bizalmat, nem leszel olyan önfeledt, mindig azon rágódsz, vajon ez mikor fog elhagyni? Ilyen ez, és te ezután sóvárogsz. Lehet, hogy jó érzés amíg tart, de légy észnél állandóan. Ez egy jótanács. Mindig tudatosítsd magadban, hogy ez nem tart örökké, csak ideiglenes állapot a szerelem/szeretet/kötődés. Felkészült vagy és nem ér meglepetés. Csak hogy tudd, ennek van ám sötét oldala is, amit talán még nem tapasztaltál eddig. Persze, ha nincsenek komoly érzéseid, gondolataid, terveid a másikkal kapcsolatban, akkor egy sima menet lesz az életed. :)
2012. máj. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az utolsó ellég szomorú, igaz, de szomorú
2012. máj. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Más is vágyik a szeretetre :-)

Én 10évvel idősebb vagyok és házas, és még mindig :-(

2012. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!