Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém egy 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy 14 éves srác! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy 14 éves fiù a szomszédom és amiòta nem élek együtt a párommal állandòan nèz engem,udvarol meg egyszer mondta hogy milyen szép vagyok és hogy milyen szerencsés volt a volt párom. Én 28 éves vagyok tehát fiam lehetne de mégis énis vonzòdom hozzá nagyon aranyos. Meg szokott csokit venni nekem. Egyszerűen olyan édes hogy nemtudok neki nemet mondani.

Ez a tizenéves fiuknal normalis?

Egyszer mondtam neki hogy köztünk nemlehet semmi,volt egy kis hatásszünet de folytatta. Ilyen esetbe mit tegyek?

Nem akarok neki rosszat vagy megbántani.


2012. máj. 28. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyáááááááááád ez atom durva :D Mekkora arc lehet a srác ha egy 28 éves csajnak bejön :D
2012. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szeritnem ne tegyél semmit,nemsokkáramagától elmullik ez nála,de azértmehuzna szerintem később is :)
2012. máj. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Eléggé magányos lehetsz ha már a 14 éves kisfiú is bejön neked...Vonzódsz hozzá! Ha nem akarsz bajt akkor keress magadnak egy korodbeli férfit, és ne kezdj kisfiúkkal!!
2012. máj. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 14 évesen csinálsz gyereket, akkor lehetne maximum a fiad..
2012. máj. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3as: te azt honnan gondolod hogy magányos vagyok? ;) van eszem nem kezdek ki kisebbekkel. inkább a kérdésre valaszolj és ne féltékenykedj.


4es: ez egy elméleti példa volt. tudod a legtöbb 14éves lány érett. :) ne okoskodj, a kérdésre valaszolj .

2012. máj. 28. 10:27
 6/10 Hole Hunter ***** válasza:
A legtöbb ilyen korú kissrác álmodozik arról, hogy meghúz egy igazi nőt. Neki talán összejöhet...rajtad múlik! Elmúlt 14 szal már nem büntetnek ezért.
2012. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Válaszoltam a kárdésedre: szerintem szerezz be egy korodbeli pasit:

1. ettől majd észreveszi hogy nem illetek össze és nem fog többet"zaklatni

2. neked is jobb ha van melletted egy társ

2012. máj. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hogy mit csinálj?szilvásbuktát,mert azt szeretem!
2012. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb 14-17 éves srác, legény, fiatal felnőtt arra vágyik hogy összejöjjön egy idősebb nővel. Nekik ez egy Szent Grál. Ha sikerül Ő lesz a Király Csávó!:-))

Komolyra fordítva, ha tetszik a srác azért használj óvszert. ;-))

2012. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 zusomJe ***** válasza:
feküdj le vele, a kedvemért! tényleg minden kamasz srác erről álmodik!!! :)
2012. jún. 12. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!