Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belevágjak egy kapcsolatba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belevágjak egy kapcsolatba, ha nem vagyok szerelmes, csak hogy legyen?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, és momentán nincs barátnőm. Most alakul valami egy csajjal, viszont nem érzek iránta különösebb vonzalmat. Szép meg minden de nincs meg az az érzés iránta, pl nem izgat, hogy mit csinál, hogy van. Már egy éve nincs senkim, és jó lenne összejönni vele, hogy ne csak bulikban smároljak és egyéb.

Csak ez a szerelem dolog zavar, mert ő meg szerintem táplál irántam érzéseket. Most azt nem mondhatom, hogy figyi, legyünk szexpajtik. És abban sem vagyok biztos, hogy változni fognak az érzéseim. Tudom amúgy mi a szerelem, van egy másik lány, akivel imádok együtt lenni, és érdekel, hogy vele mi van, de neki meg régóta van egy kapcsolata :(



2012. máj. 28. 15:48
 1/9 Hole Hunter ***** válasza:
Érzed te a megfelelő választ, ahogy kiveszem a kérdésedből. Cselekedj aszerint!
2012. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Miért ne, úgyis elmúlik az a valami 2 éven belül szóval nem is értem miért olyan fontos... Megpróbálni meg lehet, nem működik akkor csá. :D
2012. máj. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
persze
2012. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj bele ha gondolod, de mondd el a lánynak őszintén hogy bár tetszik még szerelmes nem vagy,éste se tudod mi lesz a dologból.
2012. máj. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne, én belementem egy ilyenbe, és 3 hét múlva megmondtam neki az igazat.
2012. máj. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ne csapd be a lányt! nem ezt érdemli. szemét dolog lenne tőled.

21L

2012. máj. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mondd el a lánynak hogy mi van, ha még mindig akarja akkor menj bele. ha megtudnám hgoy a barátom igy volt velem, nagyon szarul esne. helyette kereshettem volna mást és nem pazaroltuk volna egymás idejét
2012. máj. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
exem is ezt csinálta..csakhogy az első 1-2 hétben tényleg úgy tűnt h szeret..majd egyre kevésbé érdeklődött felőlem.majd szónélkül lelépett...
2012. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát amit érzek az az, hogy előreláthatólag nem leszek szerelmes más lányba, de szívesen lennék együtt valakivel. Szerintem randizgatunk, közben meg mondom neki, hogy hogy állok vele, majd meglátom, hogy dönt
2012. máj. 29. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!