Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemennétek egy olyan kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy olyan kapcsolatba, ahol a másik fél csak "nagyon szeret", de nem szerelmes belétek? De ti őbelé igen.

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:

nah erre én is kíváncsi vagyok, nekem is van egy ilyen szitum pont most....

én nem vagyok szerelmes, fiú igen

19L

2011. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem, mert akkor az egyoldalú dolog, a nagyon szeretem téma lehet baráti szeretet is, a másik meg feleslegesen epekedik, nem jutnak egyről a kettőre. Ennek semmi értelme.
2011. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ájron ***** válasza:
nem tudom. a mostani körülmények közt tuti.
2011. dec. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. Az érzelmein senki nem tud uralkodni, de akinek van fikarcnyi méltósága, az inkább egy ilyen kapcsolatot elkerül, minthogy önszántából belekezdjen.
2011. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Ha a lány nem szerelmes belém, akkor nem tetszem neki külsőre, tehát később se lesz az.
2011. dec. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha a nagyon szeret és nem barátilag akkor igen. Főleg azért, mert a nagyon szeret későbbiekben átalakulhat szerelemmé, sőt ez visszafelé is igaz.

Nem lehet rögtön a kapcsolat elején mindkét fél mindig szerelmes...

2011. dec. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kölcsönös szerelem jelenti a párkapcsolatot, de ha a te barátnőd írt ide, nem jogos a sértődésed.
2011. dec. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én lény vagyok és én vagyok szerelmes.
2011. dec. 6. 17:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Keserű tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatban, voltam mindkét fél szerepében és így határozottan azt mondom, hogy NEM.
2012. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem viszont pontosan, hogy életem legszebb időszaka jut eszembe! A lány nem volt szerelmes, én igen. Erőltettem a dolgot, összejöttünk. Néhány hónap múlva a csaj olyan szerelmet vallott, hogy ha nem épp rajta lettem volna, akkor leesek a lábamról ! Több évig voltunk együtt !

Szóval simán megtenném még egyszer !

2015. aug. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!