Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miután mondjátok, ki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután mondjátok, ki hogy jártok valakivel? És ki mondja először? Esetleg közös megegyezés? Hogy van ez? :D

Figyelt kérdés
Én eddig soha nem mondtam ki, hogy "na most járok ezzel a csajjal", de most van valaki akinél szívesen kimondanám. Ti hogy csináltátok? :D

2012. máj. 28. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem a csóktól kezdődik a "járás",ezt nem kell kimodani.
2012. máj. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon változó és párfüggő...szerintem akkor van 2 ember együtt ha mondjuk tényleg szeretik egymást és mernek nyilvános helyen együtt mutatkozni ..ez csak vélemény 18/F
2012. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Nekem barátom harmadik randinkon poénkodva elsütötte valami szöveg kapcsán, hogy "na ugye milyen jó pasid van?".

Hát onnantól kezdve úgy vettem, akkor "hivatalosan" járunk. :D De előtte is csókolóztunk, meg kézen fogva mentünk, csak nem mondtuk ki, hogy most mi járunk.

2012. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Á, szóval akkor ez ilyen íratlan szabály, kimondatlan megegyezés. Csak mondjuk el tudok képzelni olyan eseteket is (nem a miénk), hogy az egyik fél úgy veszi, hogy járnak a másik meg nem, ez érdekes szituációkat szülhet.
2012. máj. 28. 17:34
 5/8 anonim ***** válasza:
legjobb, ha megdumáljátok
2012. máj. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Oh en most pont ilyen koztes szituacioba vagyok, kezenfogva setalunk, csok mindenki elott, de megsincs kimondva. Ha vki megkerdezte tolunk, csak hummogtunk, pedig nem vagyunk kicsik mar. En arra varok, h o kijelentse h tenyleg kellek neki, s sztem o is. Neha furi a helyzet, ugy nez ki h egyertelmu de megsem.
2012. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan sose mondtam ki, de mondjuk a csóktól. :D
2012. máj. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem ezt megbeszélni pont az általad említett helyzetek elkerülése miatt. Általában ha már érezhető az, hogy együtt is vagyunk, de nem is, akkor felszoktam hozni a témát, hogy most tulajdonképpen mi is van köztünk, megkérdezem, hogy ő hogy érzi, elmondom én htogy érzem és ennek tudatában lépünk jobbra vagy balra. Nálam általában eljön egy olyan pont, hogy jobb ezt tisztázni, ha a másik játszik, akkor legyen inkább most vége, ha nem, akkor pedig neki sincs ellenére, hogy "hivatalossá" tegyük.
2012. máj. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!