Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül értéktelennek érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül értéktelennek érzem magam. Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Valakinek bizonyítania kellene, hogy mennyit érek, de ha nincs mellettem senki akkor nem hiszem el...
2012. máj. 28. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
várj mindjárt melléd állok.
2012. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
erősizsd a személyiségedet minek kell valakinek bizonyítanod hogy mi vagy , elég csak magadnak , ha tudod hogy mit tudsz és mire vagy képes az bőven elég
2012. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyit érek, most magamra mondom attól csak felszínesen leszek olyan, egy csalódás jön és máris ugyanez lenne a helyzet. Személyiségfejlesztés évekbe is telhet, persze jobb, mint egy életre ilyennek maradni.
2012. máj. 28. 21:43
 4/8 A kérdező kommentje:
21:39 Nem látlak.
2012. máj. 28. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:
de hát én ITT vagyok MELLETTED.
2012. máj. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem másnak kell bizonyítani h mennyit érsz, hanem magadnak. keress vmit amiben jó vagy. tűzz ki egy célt. kezdj sportolni v festeni v énekelni v tanulj meg oroszul. bármi.
2012. máj. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vegyél egy kutyát, az bizonyítja, hogy mennyit érsz.


Vagy hogy gondoltad: kell egy ember magad mellé eszközként, csak azért, hogy bizonygassa neked, mennyire értékes vagy? Nem pedig azért, mert jól érzitek magatokat együtt és szabad akaratotokból vagytok együtt, bármiféle "hátsó szándék" nélkül?


A második válaszoló jókat írt, érdemes megfogadni.

2012. máj. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy találok valakit akinek egymás életének értelme leszünk, de ez már nem biztos. Ha szeretnének bizonyítanák, hogy szerethető vagyok én is, nem csak mások.
2012. máj. 31. 02:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!