Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sem érdemes volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem érdemes volt pasival újra kezdeni a kapcsolatot? 16/L

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 13:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szerintem sem.
2012. máj. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 guido ***** válasza:

Érdemes újrakezdeni ha látod értelmét, de akkor azért legyenek megkötéseid meg, hogy akkor ő tegyen érted.

Mellesleg ha megcsalt vagy valami akkor nem kizárt, hogy újra megteszi. De azért ha van rálátásod a dolgoknak, akkor adj esélyt neki

2012. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Dávidmester13 ***** válasza:
100%

nem érdemes szerintem ...

tudod olyan mintha ennél egy jó kaját aztán az egészet evést abbahagynád és akkor az egész kaja elhűlne és utána ezt a egészet felmelegítenéd ! a kaját még így is meg lehet enni de már nem ugyanolyan az íze mint amikor még friss és meleg volt :D szóval kapcsolatot amit már lezártatok újra feléleszteni már nem ugyanolyan

2012. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 guido ***** válasza:

hozzáteszem én is pasi vagyok, de én hűséges típus vagyok és igen. Undorítónak tartom a megcsalást :D

21/F

2012. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 guido ***** válasza:
Ha 1x átvágnak az az ö Bűne. Ha 2x az a Te bűnöd :D
2012. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ha hülyét akarsz csinálni magadból, vagy azt a látszatot kelteni, hogy nem tudsz mást felszedni, akkor kezdd vele újra. Szerintem szánalmas húzás.
2012. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
ami egyszer nem működött az később se fog
2012. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat:)

A hasonlat nagyon tetszett!

Hmm én sem bírom a megcsalást.Bár itt olyan történt,hogy exemnek már vagy 100s esélyt adtam...aztán átvert.Többször is ott hagyott és kitudja mik történtek még...

Azóta egy kapcsolatom volt és a legutóbbi barátom vissza szeretne jönni bár én nem tudnék benne már megbízni pedig ő csak elhanyagolt ezért ott hagytam.

2012. máj. 7. 13:31
 9/26 guido ***** válasza:

Akkor kisasszony, Sajnálom de ez veszett fejsze nyele. Próbálkozz ismerkedni akkor és zárd le a dolgot minél elöbb. Aranyos kitartó csaj lehet és sajnálom mert az irásodból veszem, hogy te voltál a Szerelmes alany a kapcsolatban.

Sok szerencsét kívánok hozzád. Remélem boldog leszel egy olyannal aki megérdemel :D

2012. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményt:)

Nagyon sokat segítettetek!

Csak találok idővel valakit akivel érdemes együtt maradni:)

2012. máj. 7. 13:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!