Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit nem lehet ezen érteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit nem lehet ezen érteni? Egyáltalán miért viselkedik így a barátnőm?

Figyelt kérdés
Délután 4ig dolgozom; de ma még volt egy kis dolgom, és nem mentem haza rögtön 4 után, csak fél 5 után. A barátnőm azonban a városban járt, és látott fél 5 körül (én nem láttam őt), most pedig nekemállt, hogy mit kerestem én még benn a városban, hogy biztls valami csajnál voltam. Könyörgöm mit is tudnák egy csajjal csinálni fél óra alatt?
2012. máj. 29. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:

gyanakszik, mert úgy érzi, becsapod....azért csinálja ezt...

gondolom tudja, hogy 4 után mész általában haza, de ő meglátott a városban és ideges lett , mert nem mondtad neki h ott leszel, amit meg is értek, én is mérges lennék a helyében...

és amúgy meg fél óra bőven elég egy szopatáshoz vagy rövidebb szexhez szóval ne add itt az ártatlant :D

2012. máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

*tudnék


haver, a lányok már csak ilyenek..

2012. máj. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

erre lehetne azt mondani (írni, bocsi :D):

hogy a fiúk már csak ilyenek...mindig gyanúsak, és simlisek :D

2012. máj. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ő azzal állt elő, hogy biztos van más barátnőm rajta kívűl, és annál voltam. Tavaly szeptemberben volt a legutolsó barátnőm, azóta nem volt más senkim, egészen eddig. Most pár hete összejövük és ilyenekkel idegesít is.
2012. máj. 29. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Pár hét után az orrod alá dörgöl fél órát?

Már ne is haragudj, de ez szerintem kib@szott szánalmas.


Na jöhetnek a mínuszok és a "biztos nem volt még csajod" kommentek.

2012. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyik módszer, hogy ha látsz valami rendszertelent az ő rendszeres, napi rutinjában, hozzávágod ugyanezt és utána elmondod neki, hogy nincs senkid és tudod, hogy neki sincs.


Másik módszer, hogy hagyod a francba a csajt.


Harmadik, hogy simán elmagyarázod, amit a gyik olvasóinak leírtál.


21F

2012. máj. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!