Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25-28 éves férfiak, megcsalnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-28 éves férfiak, megcsalnátok a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Ha távkapcsolatban éltek, ritkán találkoztok (havi 1, max 2.) és feltűnne egy olyan lány a színen akitől a vér nem a fejetekben marad, hanem lefele áramlik egy másik testrészbe?

szereted, nem szereted, végül is mindegy, dönt a testiség?

őszintén válaszoljatok, kérlek :) (úgy értem, ne a becsület beszéljen belőletek, h jajj én ilyet soha nem tennék)


2012. máj. 29. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
bár én lány vagyok, de a pont ebbe a korosztályba tartozó pasi ismerősöm vígan megcsalja a barátnőjét. az már csak egy mellékes dolog, hogy velem... pedig sosem kezdeményeztem.
2012. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Ha már eljutok odáig, hogy van egy nő az életemben, aki fontos nekem és nem csak szex van közöttünk, akkor nem. El lehet rajta gondolkodni és ha más nincs, ki lehet verni.

De ha egyszer valaki a barátnőm, akkor az nekem sokat jelent; na jó, válogatós is vagyok. :)


Egyébként voltam ilyen távkapcsolatban, ki lehet bírni ezt is, de törekedni kell a szitu megváltoztatására. Nagyon hosszú távon (8-10 hónap +) persze ez is változik, de nagyban függ attól, hogy milyen intenzitású a kapcsolat, milyen előélete volt.. ha minden nap beszéltek 2 órát telefonon az más, mintha heti 2 levél megy oda-vissza...

28/F

2012. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én nem vagyok az a beskatulyázós típus, de a srácot irtó könnyű megvezetni. legalábbis sztem... amúgy szép barátnője van, de úgyanmár ott a távolság is...
2012. máj. 29. 19:35
 4/12 anonim válasza:
0%
nekem személy szerint nem kell távkapcsolat ahoz h megcsaljam a barátnőmet. ha az a vér leszáll akkor már nincs menekvés. ez van. de utána naggyoonn megbánom.
2012. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem rólam van szó, én külsősként várom a fejleményeket. amúgy friss a kapcsolat.
2012. máj. 29. 19:36
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Nincs olyan hogy távkapcsolat. Az nem kapcsolat. Havi 2 találkozás az lófilé.

34 ffi

2012. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
sztem maximum facebookon beszélnek, de ennyire nem látok bele a dolgokba. a srác, amúgy nagyon kis elveszett lélek, a lány pörgős, éli az életét. egyszer talán 2 éve már jártak, de véget ért, bár akkor még egy helyen éltek
2012. máj. 29. 19:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Első nincs semmi lelkiismeret furdalásod? Amiatt amit a másik lánnyal teszel? Nem kívánom neked, de az élet az ilyeneket el szokta rendezni, a bumeráng visszaüt leszel még ilyen helyzetben te is... akkor majd megérted, megtapasztalod milyen fájdalom.
2012. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

utolsó: amikor elkezdtem a sráccal kavarni, nem tudtam, hogy van valakije. én független vagyok, a srác a foglalt, neki kellett volna, hogy esze legyen, neki kellett volna hűségesnek lennie.


ha egy pasi annyira hűséges, és annyira szereti a barátnőjét, akkor nem csalja meg, tehetek én akármit.


de, szokott lelkiismeretfurdalásom lenni. olykor. korábban többször volt, mostanra már elült, és tudod miért? mert a másik lány úgy áll a dologhoz, hogy ha ilyesmi történik, inkább nem akar tudni róla, és ameddig ő jól érzi magát a pasival, addig neki mindegy, mással mit csinál.


meg kell nézni a dolog másik oldalát is, nem csak álszent módon ítélkezni mások felett, hogy én ilyen olyan önző vagyok, meg szegény másik nőnek vajon hogy eshet... ha a pasi félrelép nyilván nem tud neki mindent megadni.


mellesleg megnézem én azt az embert, aki hosszútávon ellenállni tud egy olyan hihetetlen vonzódásnak, ami képes lerombolni erkölcsöt meg mindent... sokan nem élik át ezt, én sem hittem, hogy át fogom, és már többször elhatároztam, hogy kilépek ebből, de nem tudok, mert amint megjelenik mellettem, elfelejtek mindent.

2012. máj. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó pedig ki kéne lépned. Én azt látom mindenféle kifogások közé bújsz, másokra hárítod a dolgot, persze hibás a srác mert nem állt ellen a csábításnak, hibás a barátnő is mert biztosan nem tudott megadni mindent.. Biztos ez? Ugye hogy korántsem. Inkább magadba kéne nézned mit csinálsz nem a többi résztvevőre hárítani a felelősséget. Nem bántani akarlak, de amit csinálsz helytelen. Ne legyél gyenge, hogy megelégszel azzal a helyzettel amiben vagy. És ne legyél erkölcstelen se hogy tovább rombolj egy kapcsolatot. Nem tudhatod a barátnője milyen, hisz nem is ismered, lehet kedves rendes lány akit kihasználnak közben ő normálisan kapcsolatban érzi magát. A srác egy nulla, nem férfi az ilyen. Ez az egy ami tény a helyzetben. Te szeretnél igazi nő lenni? Vagy jól érzed magad a szerető szerepében. Ez a kérdés.


26/F

2012. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!