Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak mit gondoltok? Felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mit gondoltok? Felnőtt pár esetén mikor történjen az első szexuális együttlét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy minden ember más, de azért érdekelne a véleményetek. Egy 20-30-as pár esetében mennyit "illik" várni a szexszel? Ti mennyit várnátok/vártatok?


Előre is köszönöm a válaszaitokat!


2012. máj. 27. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nézd, nálam a barátnőimnél, (már ex-ek) de 1-2 hét volt a max!

És még is 2-3 évekig együtt voltunk.


Ettől nem lesz a nő rib@nc h lefekszik a pasival 1 hét után!

2012. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

"Ettől nem lesz a nő rib@nc h lefekszik a pasival 1 hét után!"


Sajnos ezt a mai férfiak képtelenek megérteni, csak azt hiszik nekik lehet szexelni

2012. máj. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket, tulajdonképpen azért is kérdeztem rá, mert nem tudom, hogy a felnőttek mennyit szoktak ezzel várni. Szóval huszonéves felnőtt nő és harmincas felnőtt férfi. Gondolom már nem az a szokás, mint a fiatal tizenéveseknél, de feltételezem itt is van azért egy bizonyos idő, amit "szokás" várni.
2012. máj. 27. 19:34
 4/11 A kérdező kommentje:
Jajj, elfelejtettem hozzátenni, hogy természetesen nem alkalmi kapcsolatról van szó, hanem rendes párkapcsolatról :)
2012. máj. 27. 19:42
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

héjj! :)

én per pill pasi vagyok....


de szerintem fontos a szex egy kapcsolatban, és nagyon sok nő szerint is az.

És sok nő szereti megtudni azt minél hamarabb, hogy a jövőben mire számíthat szex terén!

És ha úgy vélik h ez nem lesz jó, még akkor sem ha próbálkoznának tanítgatná a pasit úgymond...akkor bnem jön össze vele mert abból sok bonyodalom lehet...egy szex miatt felborulhat a kapcsolat is!


szóval nem! nem tartom azt a nőt rib@ncnak aki 1 hét után lefexik velem!

2012. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor legyen az első együttlét amikor mindketten érzik, hogy eljött az ideje. Előbb ismerjétek meg egymást.
2012. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

És mit jelent érezni, hogy eljött az ideje?

A vágyak majdnem az első perctől kezdve jelen vannak két ember között :)

2012. máj. 27. 23:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinél mást jelent. :) Ha ismeritek egymást korábbról akkor hamarabb, ha nem, akkor később. Nem illendőség kérdése...
2012. máj. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha valakit eléggé ismersz teljesen felesleges várni.
2012. máj. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Tulajdonképpen ez az ismeretség kérdése is fontos, mert nyilván vannak emberek, akikben az első perctől kezdve bízunk, de olyan is van, akit 10 éve ismerünk, mégsem bíznánk rá még egy nejlonzacskót sem. :D

Szóval majd igyekszem az ösztöneimre hallgatni :D

2012. máj. 28. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!