Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy az informatikusok örökké szüzek maradnak, meg ne kezdj informatikussal, meg ilyenek?

Figyelt kérdés
1 éve járok egy sráccal aki informatikus lesz, szóval erről ennyit...:D attól még hogy sokat gépezik járhat szórakozni, csajozhat, van élete, stb... hülye általánosítás...:D

2012. máj. 29. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is infót tanulok..Eddig kocka voltam de kezdek kigyógyulni szerencsére :P Lányok nyugodtan kezdjetek csipegetni :D
2012. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sztereotípia és igazából nem az informatikusokra vonatkozik, hanem a wow kockákra...kevés lány viseli el hogy örökösen várnia kell a srácra "Mindjárt indulhatunk, csak még megcsinálom ezt a küldit" és a többi....
2012. máj. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én barátom is informatikus és exem is az.

nem az a baj, ha informatikus egy fiú, hanem az a baj, ha mást nem csinál. ha leragad a gép előtt és ott éli a nemlétező életét a virtualitásban...

na az a szánalmas és azzal nem kezd egy lány sem, aki ilyen... mert hiába okos és értelmes, de akkora kocka, hogy csak "campel" a gép előtt és nyomja a küldiket és az instáját vagy milyét növeli...

2012. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Blue85 ***** válasza:
és mi van azokkal a csajokkal akik egész nap a facebookon lógnak? Ők jobbak?
2012. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez egy hülye sztereotípia de azért van egy kis alapja...

Vannak ilyen kockák informatika szakon, de végülis hol nincsenek fura figurák, csak itt valahogy több van az átlagnál. Cserébe nincsenek drogos k.rvák, napszemüveges-szörméskapucnis homokosok, láncdohányos tarisznyás hippik stb.

Az a szomorú h nem is azok a lányok akiknek volt már informatikus barátja, hanem a mekiben dolgozó bölcsészek/corvinusosok terjesztik...


Én is infós vagyok és sokat járok szórakozni, barátnőmmel is sokat vagyok. Nem wowozok meg ilyesmi. Ennek ellenére azért van h "kockulok", de ez csak az esetek kisebb felében játék, rengeteg dolog foglakoztat pl design, netes biztonság, elektronika. Ez egyrészt hobbi de később még jól jöhet. De sztem fontos h valaki a saját szakterületén profi legyen!

2012. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
első! hány éves vagy komám?
2012. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jajj, csak még ezt a képet hagy nézzem meg a barinőm kutyijáról OLYAN ÉDI BÉDI!!!! *5 óra múlva* NA jó, akkor KILÉPEK és mehetünk drágám!
2012. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Ketté kéne választani a kocka kifejezést.


1. Egész nap wow/fb stb...


2. Informatikus.


Most mivel rosszabb mint egy gépész mérnök ?

2012. máj. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

> Az a szomorú h nem is azok a lányok akiknek volt már informatikus barátja, hanem a mekiben dolgozó bölcsészek/corvinusosok terjesztik...


Mi a sz*r? Én informatikus vagyok, de ezt a sztereotípiát nem a corvinusnak köszönhetjük. Láttál már apádkorabeli rendszergazdát? Na, az ő generációjuk miatt van ez.

2012. máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Költőnő? ***** válasza:
nekem pont az infósok a gyengéim:) azaz, ha összeismerkedem vkivel és bejön a humorvilága, tuti infós:DDDD De egyébként cáfolnék:D nagyon is kis tüzesek:DDDD
2012. máj. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!