Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnak itt a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnak itt a lányok, fiúk képeket kitenni magukról? Nem féltek hogy felismernek?

Figyelt kérdés

Néha az én fejemben is megfordul, hogy megkérdezzem itt az embereket hogy jól nézek-e ki de nem igazán merem, lehet hogy rossz kezekbe kerülne a kép vagy felismernének.

Az ismerősök persze agyon dicsérnek, de az szubjektív vélemény.

Ti nem féltitek a képeiteket? (FB-n nincs kint profilképem, mielőtt azzal jönnétek hogy ott úgy is látnak )


2012. máj. 29. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
képfeltöltés
2012. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem szoktam magamról itt közzétenni képet, de ha felismernek akk mivan? "jééé, őt ismerem....". ha meg kiírja a neved kitolásból nem sokat tud azzal mit kezdeni. facebookon nem jelölöd vissza mert nem ismered. ennyi.
2012. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már tettem fel képet és sok ismerősöm láthatott is, egyik hozzám is vágta, hogy ne égessem már magam, az egész oldalon ismernek. Nem érdekel, már úgysem volt mit vesztenem. :D
2012. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én se teszek ki képet, pont ugyanezért. :D
2012. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Diavolino44 ***** válasza:

Soha az életbe nem töltenék ide fel képet! Én meg vagyok elégedve magammal ha másnak nem kellek így az már az ő baja. Viszont amit adott a természet azt próbálom minél jobban kihasználni. Nem értem azokat az embereket akinek nincs Fb kinn fényképük? Ennyire nem tudjátok elfogadni magatokat hogy nap mint nap szembesüljetek azzal kik is vagytok.. Miért várod el ,h egy lány/fiú meglássa benned az értéket ha te magad sem vagy képe erre...

Sose késő változni!!!!!!!!!

27F

2012. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszer poénból kiraktam egy pocsék képet magamról kérdésbe, csak rosszul sült el. Mindenki azt hitte, le akarom járatni azt, aki a képen van - utána tettem fel magamról normális képeket, hogy tisztázzam, egy vicc volt az egész, végül hallgathattam, milyen pocsékul nézek ki, keressek fodrászt/kozmetikust/stylistot, és utána merjek utcára kimenni.

Szóval a vicc senkinek se esett le, azóta nem kíséretezek ilyenekkel.

Amúgy, mivel viccből tettem ki, nem zavart volna, ha bárki felismer.

2012. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!