Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kötelező az első pillanattól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötelező az első pillanattól maximálisan szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Úgy értve, hogy kapcsolat előrehaladtával majd kialakulnak az érzelmek? Baj ha még nem érzem hogy nagyon szerelmes lennék 1 hét után a fiúba?
2009. jún. 30. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem baj szerintem !!:) nekem is később alakult ki..és miért is lennél már is szerelmes mikor még alig ismered ugy igazán:)?
2009. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező. De valami csak megfogott benne, nem? Mi volt az?


Egy kis időt mindenképp adhatsz a kapcsolatnak, hogy kiderüljenek a dolgok. Ha rögtön "FULL" szerelmes lennél, az valószínűleg annak a jele lenne, hogy vakon, vagy még inkább a saját elképzeléseidet, vágyaidat a másikra ráhúzva-vetítve ugrottál fejest. (Ami egyébként szintén nem katasztrófa, egy bizonyos korban át kell élni azt is.)


Szóval semmi gondot nem látok. Hajrá! Fejet fel, hasat be, melleket ki! :D

2009. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát éppen nem kötelező, mindenre van példa. Olyan is van, hoyg első pillanattól haláls zsrelmes vagy, és bejön a dolog, de olyan is, hogy fokozatosan alakul ki. Aztán van olyan is, hogy elsőre nem vagy full szerelems, és később se leszel az.
2009. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én pont azzal jártam rosszul, hogy az első pillanattól fogva vakon szerelmes voltam belé, és emiatt a rossz tulajdonságait észre se vettem, és azt se, hogy kihasznál és csak le akar fektetni. Csak pár hónap múlva kezdett felnyílni a szemem.

Úgyhogy szerencsés vagy, hogy nem zúgtál bele rögtön, így sokkal könnyebb megismerni a fiút. Ha összeilletek, akkor egy idő után persze, hogy kialakulnak az érzelmek. Legyetek boldogok együtt:)

2009. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2009. jún. 30. 14:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell rögtön érezni azt a bizonyos nagy " szerelmet".


Hidd el az sejó ha rögtön az elején vakon szereted.


Az érzés majd ki alakul ^^

2009. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!