Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatba normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatba normális, hogy ilyen gondoltaim vannak? Ti mit szólnátok hozzá férfiak?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok. 7 éve élek párkapcsolatban, 5. éve élünk együtt. Előtte a szüleimmel éltem, nem éltem soha egyedül.


Most olyan vágyaim vannak, amiről nem tudom, hogy nomális-e, mit szólna a párom, ha elmondanám neki. 1000%, hogy azt hinné szakítani akarok, vagy van más, én sem tudnám mire vélni.


Szóval, egyre gyakrabban fordul meg a fejemben, hogy olyan jó lenne 3-4 hónapra külön költöznöm. Egyedül albérletbe.


Annyira vágyom arra, hogy egyedül legyek kicsit a gondolataimmal. Esténként leüljek olvasni anélkül, hogy bárki járkálna vagy cseverészne mellettem.


Egyre jobban érzem, hogy szeretnék kicsit magam lenni.


Hogyan mondjam ezt el, hogy ne értse félre? Szeretem, csak kicsit ki kell kapcsolódnom azt érzem.


Szerintetek hülye vagyok?


2012. máj. 30. 12:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nekem is vannak ilyen igényeim.

22/L

2012. máj. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 perfectlie ***** válasza:
100%

Mindenképp mondd el neki,lehet,hogy ő is hasonlóan érez és simán belemenne,neki is jó lenne és kicsit felfrissülne a dolog köztetek(újra randizni,külön lakásba menni,felhívni a másikat picit erre-arra,tudod...).Viszont ha nem mondod el neki akkor csak emészteni fog a dolog és előbb-utóbb már azért is akarsz egyedül lenni mert nem szereted!

A kommunikáció sok mindenre képes:)

2012. máj. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Csak sokan biztos nem értik meg, azt gondolják boldog kapcsolatban él az ember, mit akar.


De én annyira úgy érzem, hogy most egyedül kell lennem, rendeznem kell a gondolataimat, olyan helyzetben vagyok, hogy hatalmas döntést kell hoznom a jövőmmel kapcsolatban. Szeretnék mindent nyugodtan végiggondolni.


Igazából úgy élek, hogy egyetem, mellette munka, onnan haza(mosás, főzés...stb) Nem jut időm egy könyvre nyugodtan.


Annyira jó lenne csak egy pici magány. Este egyedül lefeküdni, nyugodtan, csendben olvasgatni pár órát.

2012. máj. 30. 12:41
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez furcsa,de a hülye szót nem használnám.Vannak olyan emberek akiknek szükségük van a föltöltődésre mert más emberek között hamarabb kimerülnek.Én nálam ez roppantul érezhető.De ugyanakkor olyan nehéz elhinnem hogy te valóban hónapokra otthagynád a párod,nem csak rosszul érzed?Mert ez nagyon sok idő,számomra elég szokott lenni 1-2 nap a feltöltődésre amikor nem megyek emberek közé.Ráadásul nem jobb volna ha azt mondanád neki hogy hagyjon neked több teret?Aztán amint ez elmúlik nálad újra

visszaállhat minden.

2012. máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Diavolino44 ***** válasza:

Huh.. Megmondom oszinten en is azt hinnem hogy mar nem szeretsz s masra vagysz, s ezt csak azert talatad ki, h szakitsunk.


Valahogy biztos probalnam, megoldani. Sokkal tobb szabadidot hagynek neked. Nem tudom, mennyi olyan programm van amiben nem vagytok egyutt. Csinaj csajos hetvegeket vagy olyan napokat amikor csak egyedul vagy a lakasba. Kuld el sorozni vagy barakarmi.


Masfelol, 3 honapja hogy egyedul elek egy szakitas utan. Eloszor azt hittem megfogok orulni a gondolataimmal, es majd szetunom az agyam. Jelen pillanatban ott tartok hogy annyi mindent szeretnek csinalni, hogy 24 ora egyaltalan nem eleg. Szoval meg tudom erteni, mit erzel..

2012. máj. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem is a kommunikációval van a baj. Csak félek elmondani, mert lehet azt hinné, hogy nem akaok már vele lenni, vagy valakim van azért esetleg.


Én sem értelném meg, azt hinném, baja van velem. De nem gondoltam volna, hogy ilyen bekövetkezik majd.


Úgy a legpontosabb a megfogalmazás, hogy egy stressz, egy szaladás az életem egy ideje. Szeretnék kicsit visszavenni, odafigyelni olyan dolgokra, amiket észre sem veszek a zsúfoltság miatt. Azt érzem kicsit lassítanom kell.

2012. máj. 30. 12:44
 7/22 anonim ***** válasza:
Ezért mondják hogy ne hamarkodjanak el az emberek semmit.. túl hamar összeköltöztél a barátoddal.. és nem éltél... nem próbáltál ki dolgokat.. még jönni fog jó pár ami hiányzik.. ez még csak a kezdet.. ahogy nézem 24 éves vagy.. 5 éve éltek együtt azaz már 19 évesen épp hogy kirepültél otthonról.. máris vele éltél.. kimaradt a barátnőkkel megyünk korszak bulizzunk egyedül élek magam ura vagyok... :/ egyébként a párkapcsolatod milyen az élettársaddal ? én még ilyen helyzetbe nem voltam de szerintem ez ember függő ki hogy reagál rá.. de az biztos hogy nem lesz könnyű ezt elmondani neki hisz az jut majd először eszébe hogy ő talán unalmas neked. és ezért akarsz egyedül lenni.. benne lesz hogy egyedül élsz pasizol.. biztos.. :/ lehet hogy nem de ő neki ez rossz. lesz.... szerintem akkor lenne a legesélyesebb ha ő is vágyna egy kis egyedül élésre... de másképp ez megmérgezné a kapcsolatot.. ha nagyon szereted és vele szeretnél élni akkor szerintem ne erőltesd.. :/ inkább menj el nyaralni 1-2 hétre a barátnőiddel... ne költözz így külön... .. ha valaki azt mondja hogy ha szeret a pasid megérti.. ez butaság.. itt már 7 évről beszélünk 5 év együtt élésről... én nem kockáztatnék... ha ő az igazi neked... viszont ha nem akkor menj.. de szerintem ezzel olyan szinten megrontanátok a kapcsolatot hogy utána már nem lenne meg sem a bizalom sem a felhőtlen kapcsolat mert mindig ott lesz az a kis tüske hogy te ott hagytad őt mert magányra vágytál és mi lesz ha 3 év múlva újra ezt akarod... ? én azt mondom inkább ne.. :/
2012. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem sok-sok hónapról van szó, nekem elég lenne 1 hónap is.


Az, hogy elmegy ide-oda, én meg külön, az nem meggoldás, mert még haza sem értem, de már azon kattog az agyam, hogy x ideig dolgozik, mindjárt otthon van, még nem értem haza, nincs vacsi. Húúúú, a ruhamosás is vár, de mára még tanulnivalóm is lett volna.


Olyan érzésem van, mintha egy hurok szorulna a nyakam körül, ami lassan megfojt. Hónapok óta készülök egy nyamvatt könyv elolvasására, d emég nem jutottam addig, pedig ott van a szekrényemen.


Furán hangozhat, de csak kicsit szeretném azt élvezni, hogy pl hazamegyek a melóból, beesek egy kád vízbe egy pohár borral. Nyugodtan fekszem benne 1-2 órácskát, közben olvasok. Megfáradtam, hogy állandóan ember van körülöttem. A munkahelyemen, otthon..soha nem vagyok egyedül.

2012. máj. 30. 12:49
 9/22 anonim ***** válasza:
Én megértem, mert én is ilyen vagyok, aki igénylem, hogy elvonulhassak és bezárkózhassak időnként. De feltétlenül külön lakás kéne ehhez és 3-4 hónapra rögtön? Egy külön szoba, ahol becsukhatod és esetleg még kulcsra is zárhatod az ajtót magad mögött nem lenne elég?
2012. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem volt bulizós korszakom valóban, de soha nem is vágytam rá, nem az én világom. Most sem hiányzik.


Viszont annyira jó lenne néha egyedül lenni. Vagy 1-1 barátnőmmel leülni pár órára nyugodtan beszélgetni. Sokszor lerázom őket, mondván nincs időm most.


Vártam, hogy majd elmúlik, de egyre erősebb a vágy.


Nem akarok emberek közt lenni. Az lenne a legjobb, hogy egyedül élni valahol, 2 hét szabit kivenni.


Bőven elég lenne. Mérgezésem van a zajtól.

2012. máj. 30. 12:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!