Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatba normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatba normális, hogy ilyen gondoltaim vannak? Ti mit szólnátok hozzá férfiak?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok. 7 éve élek párkapcsolatban, 5. éve élünk együtt. Előtte a szüleimmel éltem, nem éltem soha egyedül.


Most olyan vágyaim vannak, amiről nem tudom, hogy nomális-e, mit szólna a párom, ha elmondanám neki. 1000%, hogy azt hinné szakítani akarok, vagy van más, én sem tudnám mire vélni.


Szóval, egyre gyakrabban fordul meg a fejemben, hogy olyan jó lenne 3-4 hónapra külön költöznöm. Egyedül albérletbe.


Annyira vágyom arra, hogy egyedül legyek kicsit a gondolataimmal. Esténként leüljek olvasni anélkül, hogy bárki járkálna vagy cseverészne mellettem.


Egyre jobban érzem, hogy szeretnék kicsit magam lenni.


Hogyan mondjam ezt el, hogy ne értse félre? Szeretem, csak kicsit ki kell kapcsolódnom azt érzem.


Szerintetek hülye vagyok?


2012. máj. 30. 12:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
azért a végére csak kibújt a szög a zsákból és megy a panaszkodás :D már ne is haragudj meg de te hagytad hogy rád kapjon a 7 év alatt. én már biztos hogy nem tűrtem volna ezt el neki 1 hétig sem.neki is seggig ér a keze.. te meg ne is haragudj meg.. papucs vagy.. és nyivákolsz itt.. senki nem kényszerít rá.. döntsd akkor el.. így akarsz élni ? igen akkor viseld.. nem ? akkor menj és keress mást.. mert ha 4 hónap múlva visszamész hozzá ő ugyanúgy fog viselkedni .arról már nem is beszélve hogy ha már ettől kibuksz mi veled ha gyerekeid lesznek ? :/:/
2012. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hát te szerintem ez nem arról szól, hogy nem csak akkor szereted amikor minden jó, ez a kapcsolat és a viselkedése nem normális és egészséges.
2012. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!