Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rátérjek a fogamzásgátló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rátérjek a fogamzásgátló tablettára? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Eddig óvszereztünk, de nagyon nem nyerte el a tetszésünket: állandóan azon kell izgulni, hogy a helyén van e, nem csúszott e le, ha már nagyon csúszkál akkor ilyen-olyan pózba ne legyünk, száraz vagyok, folyik alul ki belőle, esetleg kiszakadt, lecsúszott... És mindezt úgy, hogy tudjuk hogy kell használni. Suli miatt nem látjuk egymást minden nap, és ez így is lesz még pár évig, mégis úgy döntöttünk, hogy tablettára térünk, mert akkor megszűnnének ezek a gondok. Viszont jönnének újabb gondok. Rengeteg olyan hozzászólást olvastam itt arról, hogy mit okozott egyes lányoknál a tabletta: hajhullást, szőrösödést, libidó csökkenést, migrén, depresszió, idegesség, önmagába fordulás, hízás. És ha abbahagyja a gyógyszert akkor se szűntek meg a panaszok. Én olyan típusú vagyok, aki rettentő könnyen hízik, ezért nagyon odafigyelek mit eszek, lehet hízással lenne a legkevesebb baj. Viszont szedek kiskorom óta egy gyógyszert, nem tudom hogy reagálna a tablettára, de azt már csak orvos mondaná meg. mivel nincs napi szex nálunk, kegyetlenül ki vagyunk éhezve mikor találkozunk. Ha a libidóm sokkal kevesebb lenne a tabletta miatt akkor értelmetlen volt tablettára váltani. Csak hát mégis kevesebb így a baba esélye... Valaki adjon tanácsot, kérem!
2012. máj. 30. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
22
2012. máj. 30. 16:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Remélem tudod, hogy a párod nem tudja rendesen felhelyezni az óvszert!


Mi 6 éve védekezünk vele, de soha nem volt ilyen, amiket te írsz.

2012. máj. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként kapható kúp is, az is nagyon jó.
2012. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17:19-es igaza van sztem. nézetek utána h kell felhelyezni szabályosan, és próbáljátok meg úgy.
2012. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldönteni. A te tested, te tudod, hogy neked megéri-e a kockázatot vagy sem.

Van, aki szedi 10 évig, soha semmi baja nincs tőle, abbahagyja és azonnal teherbe esik.

Vki meg szedi két évig, aztán volt peteérése, nincs peteérése.

Sőt, olyan is van, aki 3 hónap után trombózist/embóliát kap tőle.


Neked kell eldöntened, hogy mi a fontosabb.


Egyébként 6 éve használok óvszert, de sosem volta ilyen gondjaim.

Miért csúszna le? Miért folyna ki?

2012. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 okoska31 ***** válasza:

Én is tudom hogyan kell használni az óvszert, mégis előfordult, hogy kiszakadt, vagy lecsúszott.

Persze ebben nyilván benne van az is, hogy amikor már nem a száraz péniszre tekered fel, akkor sanszosabb, hogy lejön - de ki szeret (nők közül) gumit szopogatni?


A tablettára át lehet térni, ha megfelelőnek találod az ár-érték arányt (és nem a tabletta árára gondolok).


Lehet kapni hormon nélküli tablettát, gondolom az lényegesen drágább, de ha kevesebb a mellékhatása, nyilván megéri. Beszélj a nőgyógyászoddal, meg mond el a másik gyógyszert amit szedsz, minden egyéb érzékenységgel, tüneteiddel együtt.


Azért ha havonta 4-szer éltek nemi életet, nem biztos, hogy rá kéne térned a tablettára.

Akkor inkább használjatok egy alkalommal több óvszert (egymás után, ugyanazt az élvezést megelőzően), így javítva a teherbírásán!

2012. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 okoska31 ***** válasza:

Ja:

- ha eléggé bíztok egymásban, akkor a szex elején akár meg lehet próbálni egy kicsit gumi nélkül, majd utána felvenni.

- nagy a különbség a gumival és a gumi nélkül között - akármilyen vékony volt az óvszer.

- és ha esetleg nem lett volna egyértelmű, a hosszú aktus során tud elfáradni könnyen a gumi, plusz, ha kicsit pihentek két póz között, hogy ne menj el olyan gyorsan, akkor ugye az ernyedt vesszőről le tud csúszni.

- ha mégis fennmarad, fogja a végét a guminak!

2012. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nekem is sokszor adódtak problémáim gumival,mármint barátomnak jobban mondva.

Ésa áttértem a fogamzásgátlásra.Bármit is olvasol ezekről,persze,biztos vannak rémsztorik,de azt vedd figyelembe,hogy ennek baromi kicsi az esélye.Kipróbálod,és ha nem jön be,hát visszatértek a gumihoz.Azért ha olyan veszélyes lenne,hogy hát egyszer belehalsz,egyszer a libidód szűnik meg,egyszer meg semmi nem lesz,akkor nem írná fel olyan lazán a nőgyógyász,és nem használna rengeteg nő bogyót.Olyan,mint a repülés,oké hogy van pár évente egy-két repülőkatasztrófa,ami az egész világot bejárja,de hány ezer gép repked minden probléma nélkül,és hány pilóta meg légiutaskisérő lazán nyugdíjba vonul több ezer,tizezer óra meló után!

Én azt mondom érdemes a bogyót szedni,nekem csak pozitív hatásai voltak(mellem nőtt,tisztább lett az arcom,hízni se híztam).Meg mielött doki felírja,amúgy is konzultál veled,és ha semmi nincs,ami megakadályozná a szedését,akkor kevésbé vagy veszélyben a tabitól,mintha autóba ülnél.

2012. jún. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!