Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne fiúm?

Figyelt kérdés
Még csak 15 éves vagyok, és tudom, hogy nem maradtam le semmiről,és már volt fiúm is, de már egy ideje nincs, és nagyon egyedül érzem magam, persze ott vannak a barátnőim, de rossz érzés, hogy "úgy" nem tartozom senkihez. Van olyan fiú, aki tetszik, de vele nem tudnék elképzelni kapcsolatot. Mit tegyek? Hogy találhatnék normális fiút?
2012. máj. 30. 17:40
 1/9 DiMalto ***** válasza:
Hívj fel és kész is ........lesz egy fiúd :)
2012. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
néz szét a padláson!
2012. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Hasonló érzés csak fiú verzióba..:)

F/15

2012. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Én csinálhatok neked egyet!

Bár azt nem tudom garantálni, hogy fiú lesz. :-)

2012. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ennyi idősen még a tanulmányaidra kellene koncentrálnod meg a Ken babákra

várj 4 5 évet ráérsz még

2012. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ismerkedj a közeledben, neten, bárhol!
2012. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akárhol
2012. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
menj el a városba a barátnőiddel, ismerkedjetek fiúkkal, add önmagad. :D és ha adhatok egy tanácsot (egyébként én is hasonló korú vagyok), akkor inkább 1-2 évvel idősebbekkel ismerkedj, mert a 15 éves fiúk... :)
2012. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én megértelek, de nem erőltetem a kapcsolatokat, ha lesz valai lesz, ha nem, akkore egyedül maradok.


Ha gondolod írj privit!

2012. máj. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!