Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
márciusban összejöttem a mostani fiummal...nagyon szerettem és az sem érdekelt hogy anyukám nem kedveli sőt a családomból igazán senki...Áprlis 29-én oda adtam neki a szüzességem mert ugy éreztem annyira szeretem...május 23és 24.-én voltak kisebb vitáink ezzel ugy nagyon nem is töröttem...de május 25.én nagyon összevesztünk mert nála nem tudtam volna ott aludni mert anyum nem engedte volna.. a barátnőm egyedül volt otthon és megkért h aludjak nála és nála ott aludhattam..amikor ezt a fium megtudta hogy nála alszok azt mondta nekem hogy ez igy nem működik utána a telefonjait kikapcsolta és nem tudtam elérni sehogyse...még azon a reggel 25.én bejelölt egy helyes gyerek akinek nagyon bejövök és nagyon sok mindent irt és sok szépet, udvarolt...azután elkezdtem többet érezni mint barátságot..és ma találkoztam is vele de nem sokat...a fiummal utánna (május.26.) kibékültem és egy napig minden ugyan olyan volt mint a veszekedés előtt (május.27.) ...de az érzéseim megváltoztak nem tudom kit válasszak... (május.30.) a válaszokat előre is köszönöm
2012. máj. 30. 22:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Csinálj szilvásbuktát!
2012. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Marada ***** válasza:
Szerintem a 2. srácot. Az alapján amit leírtál az 1-vel sok ilyen súrlódásod lehet.
2012. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
köszi de ettől nem lesz jobb a helyzetem :D
2012. máj. 30. 22:54
 4/25 A kérdező kommentje:
hát nem volt sok ezen kivül még 1 igazán vnagy vitánk volt április 13.án
2012. máj. 30. 22:55
 5/25 anonim ***** válasza:

ugye nem mondod komolyan ezt a kérdést????!! Csinálj egy baracklekváros buktát is, mert a szilvás itt már nem elég!!

Ne hogy már mi mondjuk meg mit csinál,?!?!! Te mit szeretnél??! hm?????! de ha ezt másoktól kell megkérdezned, akkor inkább süss szilvásbuktát... ahhoz elég egy szakácskönyv is, ha máshogy nem megy xD

2012. máj. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
egyébként, hogy abból csinált gondot, hogy a barátnődnél aludtál? Mi köze hozzá?! Pasizz, ahogy tetszik, fiatal vagy, de azért hogy ez ilyen gyorsan ment?! hát naja... egyébként azt mondják, a második "jobb" mint az első:D és ezt nem bántásképp mondom;)
2012. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
de nem tudom mit csináljaak..amugy a baracklekváros ötlet jobban tetszik mint a szilvalekváros...
2012. máj. 30. 22:58
 8/25 A kérdező kommentje:
igen abbol csinált gondot...sajnos..
2012. máj. 30. 22:59
 9/25 anonim ***** válasza:
Korod elárulnád?;) engedelmeddel (őszintén:D) mi közöm hozzá?! - semmi, de itt nyugodtan elárulhatod
2012. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2012. máj. 30. 23:01
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!