Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha suliban egy lány mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha suliban egy lány mindig mosolyog ha meglát és akkor is köszön nekem amikor amúgy nem szoktak mások (sokszor előre), az jelent valamit?

Figyelt kérdés
Azt szeretné, hogy közeledjek felé? Főleg lányok válasza érdekelne, nemet is írjatok lécci! Köszi!
2011. ápr. 21. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:

azt jelenti udvarias


nem

2011. ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen közeledhetsz felé, azt szeretné. Ez tuti azt jelenti. Csak félszeg, amúgy rendes csaj lehet ha nem nyomulós, te se nyomulj 600-as csak finoman, és figyeld a jeleit. Sok sikert. :-)
2011. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
próbáld meg, lehetséges:)
2011. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha ismered,


- miért nem beszélgetsz vele, hogy sokkal többet levonhass és kideríthess, mint az itteni találgatós válaszokból?


- rengetegen szoktak mosolyogni ismerősük láttán köszönéskor, még akkor is, ha egy volt kollegáról, vagy iskolatársról van szó, ettől még nem mondta, hogy "szeretné, hogy közeledj felé"

2011. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak: az első része a hsz-ednek oké. A másodikhoz azt tenném hozzá, h volt h fél perc alatt kétszer is köszönt... egyszer a teremben amikor előbb ment ki mint én, aztán a folyosón mikor elment mellettem.
2011. ápr. 21. 21:18
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor lehet, hogy tudat teszi, mert tetszel neki..
2011. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*tudat alatt
2011. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam így köszönni, de ő veszi a lapot, hogy poénból köszönök rá mindig, még ha kétszer futunk is össze egy perc alatt.
2011. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó hsz-nek: hát nem tudom... mert amúgy poénkodni nem szoktunk. szóval szinte alig ismerjük egymást és elkezdene poénkodni, nekem furcsa lenne XD
2011. ápr. 21. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!