Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki avgy en?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú,de nem tudom,hogy ő hasonlóképpen érez-e.Azt mondta ismerősömnek (régen ELVILEG) hogy más tetszik,neki.Egyszer vonaton utaztunk ott egész utún nézett.Amikor csoportosan a városban voltunk meg szó szerint menekült.Most meg alig néz rám szinte,amikor megkérdeztem,hogy tetszem neki akkor azt mondta,(mosolyogva,elvörösödve),hogy nem válaszol.
2012. máj. 31. 14:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam *vagy nem
2012. máj. 31. 14:59
 2/9 anonim ***** válasza:
Hmm, érdekes! Én még faggatnám egy picit ;)
2012. máj. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha elvörösödve azt mondta, hogy nem válaszol, akkor biztos tetszel neki, végig gondoltam a helyzetét, és arra jutottam, hogy ha nem tetszenél neki, akkor meg mondta volna.
2012. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


De nem tudom mivel faggatni,mert ha megkéredzem,hogy tetszem-e neki akkor elvörösödve és mosolyogva mondja azt,hogy nem válaszol.Mással meg nem tudom mivel faggatni.

2012. máj. 31. 15:06
 5/9 A kérdező kommentje:
És akkor a másik lánnyal mi van? Ha tetszem neki akkor a csoportos kirándulásnál miért került?Ezt annyira nem értem:(
2012. máj. 31. 15:07
 6/9 Nagy Nikcsi válasza:
attól függ , hogy ő ilyen kedves fiú vagy nagy vagány met ha kedve 100 % hogy tetszel neki
2012. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyi, ez nôi logika, kicsit bonyolult lesz!:)


Ha régen mondta azt, hogy más tetszik neki, akkor ezt a másik lányos dolgot hanyagold, ne járjon a fejedben!:) Ráadásul ha még csak ELVILEG, akkor az még rátesz egy lapáttal. Pluszban, ha végiggondolod, lehet, hogy még kamuzott is! ( mit tudom én, például, hogy lekoptasson valakit. )

Menekült? Figyi, lehet, hogy tényleg így volt, de az az én személyes tapasztalatom, hogy nagyon paranoiás vagyok. :D Lehet, hogy nem tôled menekült... Vagy ha tôled, akkor talán azért, hogy le ne bukjon, hogy tetszel neki!:)

Erre az is közrejátszik, hogy a vonaton végig nézett. Azért nézett, mert nem mert odajönni. ( SZERINTEM. )

Azzal meg, hogy megkérdezted, tetszel-e neki ( piros pont, és pacsi, én nem mertem volna! ) totál zavarba hoztad. Ha nem tetszenél neki, nem jött volna zavarba, és simán mondta volna, hogy nem. Egy jófej tanárom mondta egyszer, hogy ha valaki nem válaszol, az egy egyértelmû válasz;)

Azt ugyan nem kérdezted, mit csinálj, de mivel én úgy látom, ez egy tutyimutyi srác, és még kicsit tapasztalatlan is, nyugodtan menj néha oda hozzá beszélgetni. Ne rohand le ilyen kérdésekkel még, hagyd, hogy elvarázsoljátok egymást! Komolyan, ez tuti bejön, ha már tetszel neki, márpedig ez több, mint valószínû!:)

Nagyon-nagyon szurkolok nektek!:)))

Jaj, amúgy megkérdezhetem, hány évesek vagytok? :)

2012. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia


Köszi a választ:-))


Én 17 ő 18 éves:-)) De nem fogunk össze jönni mert ő most ballag és oda szeretne menni ahova én is:-((

2012. jún. 2. 15:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig nem tetszel neki, csak nem akar bunkó lenni, hogy megmondja,hogy nem. Ha tetszenél neki, megmondta volna, hogy igen. Ezt tapasztalatból mondom, nekem is tetszett egy srác, akivel szintén ilyen kiránduláson voltunk, engem is végig bámult, sőt nem is menekült, hanem mindig a közelemben volt, aztán hazajöttünk és összejött egy másik lánnyal, tehát nem feltétlenül jelenti azt, hogy tetszel neki hogy ha bámul...
2012. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!