Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki? Vagy nem? (elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Vagy nem? (elég hosszú)

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Most mentem át év elején egy másik suliba. Beilleszkedtem. A lányokkal jóban vagyok, a fiúk meg hozzám sem szólnak, de nem azért,mert bunkók, hanem, mert nincs miről beszélgetni és,mert vannak olyan "menő" lányok, és akkor inkább velük vannak. Van egy osztálytársam. (fiú) Szőke, magas, szerintem helyes (többi lány szerint nem), gazdag (I phone, Audi autó, csak márkás cuccokban jár stb. stb.)

Kicsit idegesítő, mert van, hogy azt mondja,hogy ő a leggazdagabb a világon, meg ő a suliban a sztár, meg ki a király? stb. stb. Amúgy egyáltalán nem menő. Év elején láttam,hogy egyszer-kétszer rám nézett, de utánna meg elfordult és valamit beszélt a legjobb haverjával. A legjobb barátja a második sulis napomon megkérdezte,hogy akarok-e vele járni. Persze nem-et mondtam. Ez a fiú akiről eddig meséltem okos is, most tette le a középfokú nyelvvizsgát angolból, és azt hallani kéne, hogy,hogy tud hivatalosan beszélni pl. tanárral. Furfangos is, mert nem lehet belekötni, mert valami olyat mond vissza,hogy eláll a szavad. Én osztályelső lettem félévkor, valószínüleg ez nem tetszett neki.

Karácsonykor volt osztálybulink és filmet néztünk. Az első sorban ültem, nem ült mellettem senki. Odaült mellém, és amikor azt hitte,hogy nem látom nézett engem. Amikor meg lehajoltam a táskámhoz mert valamit kerestem benne, felállt és hát azt csinálta. Azt az AZT tényleg úgy értsd... (most hogy mondjam? elég ciki XD, mintha hátulról kefélne) A többiek röhögtek,de az osztályfőnök rászólt. Elvörösödött és elült mellőlem. Amúgy ezt az erotikus viselkedést a szünetben is csinálta, volt,hogy csak rájött és a fal felé, vagy a tanár felé,ha nem vette észre. Szóval nem volt normális... Karácsony óta nem nagyon beszélgettünk, ha meg valamit mondtam, mindig kijavított, egyszóval hülyét akart belőlem csinálni.

Most a hétvégén volt az osztálykirándulásunk. 30-an mentünk, de az oszi 45 fős buszt rendelt. Mindenki elfért rajt kényelmesen. Egy lány ült mellettem a busz közepe felé, a cuccaink meg mögöttünk voltak egy 2-es ülésben. Az egyik megálló után amikor újra szálltunk fel, elfoglalták a fiúk a helyünket, így hátra kellett ülnünk,ahol ott ült az előbb már említett fiú és a barátai. Horror történeteket meséltek nekünk, vagyis inkább csak meséltek volna, mert végigröhögtük az egész utat. Amikor nevettünk néhányszor egymásra néztünk, és utánna meg elkaptuk a fejünket. Jól éreztük magunkat. A megállóknálamikor leszálltunk "véletlenül" mindig nekem jött és akkor a vállamra tette a kezét és bocsánatot kért. Az egyik megállónál (Tihanyban) fagyiztunk. Most építik át a főutcát, szóval voltak az utcán kocka alakban járólapok kirakva. Amikor megkaptuk a fagyit egy ilyenre felültem, a többiek pedig elmentek vásárolni valami ajándékot a tesóknak, szülőknek stb. Ez a fiú amikor megkapta a fagyit közeledett, közeledett felém, de nem jött volna ám oda hozzám... Leült egy másik ilyen kockára. Ezután mentünk ebédelni.Nem ültünk egy asztalhoz. Utánna visszamentünk tihanyba. Az úton a mögöttem ülő felrakta a lábát, és minden döccenőnél véletlenül fejberúgott. (igaz nem erősen, de akkor is...) Nem tudtam leállítani, elülni meg nem tudtam, és nem is akartam :) Erre ez a fiú úgy leállította...! Mivel hangoskodtunk az oszi hátrajött, és mondta,hogy valaki menjen vele előre. Ez a fiú kitalálta,hogy mellé mül, és mivel én nem kiabáltam, akkor így jó lesz az ülésrend. Szóval "véletlenül mellém került". Nem szólt hozzám semmi, de láttam, hogy zavarban van. A melletünk ülő pedig elkezdett valamit mondani, aztán mondta,hogy nem mondja tovább,mert mérges lesz rá ez a fiú. Erre a fiú mondta neki,hogy mondja csak, nem sértődik meg. Majdnem összevesztek azon,hogy ha elkezdett valamit mondani, akkor mért nem fejezte be. Az lett a vége,hogy elröhögték magukat. Szerintem a melletünk ülő azt akarta mondani, hogy hhúúúúú jártok??? :)? ,- de nem biztos. Rövidnadrág volt rajtam és az előttem ülő lánytól megkérdeztem,hogy átvegyem-e szerinte a hosszú nadrágot, mert este már hideg lesz. Aztán mondta a lány,hogy úgyse maradunk sokáig, szóval felesleges. Előrementem a cuccaimhoz és elővettem a hosszú gatyát,hogy ha leszállunk akkor berakom a nagy bőröndömbe a csomagtaróba, mert nem veszem fel, erre a fiú azt mondat:

- Mit csinász?!

- Én: - MIt csinálnék?

- fiú: - Ugye nem itt akarsz átvetkőzni?

- én: - Dehogy is, csak el akarom rakni, mert rájöttem,hogy nem kell.

- fiú: -Na azért.

-.-

A legutolsó állomáson én+még kb 10 ember összeveszett az oszival. Ez a fiú az oszit védte. A buszon én ültem bellül ő meg kívül. NEm ült le mellém, hanem lehajtotta a kéztartót és arra ráült és úgy beszélgetett a körülöttünk ülőkkel. Az ultolsó pár percben ült le mellém. (közben kiderült,hogy nekünk volt igazunk, és az ő legjobb barátja miatt volt ránk kiakadva az oszi.) Az utolsó percben mellém ült és elmondta az összes becenevemet. Még nevettünk egy kicsit. Ha jól emlékszem amikor megállt a busz felpattant és leszállt, szóval el sem köszöntünk.


Most szerintetek mi ez? Rákérdenzi NEM fogok.


2012. máj. 29. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
14 évesek vagytok
2012. máj. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tényleg hosszú a kérdés,ne haragudj én ezért el sem olvastam.
2012. máj. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tl;dr
2012. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ide tudok regényt írni, irodalomra meg nem... XD mert van ami szívből jön....:D 
2012. máj. 29. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok bejáratos ebbe a temakorbe de ezt igazabol a fiu se tudja hogy mit akar. De vannak jelek , aztan megse..ossze van zavarodva. XD
2012. máj. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát én is,de nagyon. egyszer úgy néz rám, mintha megakarna csókolni, simogat meg minden, utána meg lejárat a többiek előtt -.-
2012. máj. 31. 10:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Huh, a barátnőmmel ugyazez van... Ő is ennyi idős:) A srác bámulja, meg lászik nagyon, hogy bejön neki Kata, de a haverjai előtt nem válalja fel. Az a baj, hogy a lànyok hamarabb ernek, hülye ez a fiú még, éretlen, és nincs önbizalma:) Tetszel neki,ez nem kérdés, de a csávó még nagyon le van maradva hozzàd képest... :/ 16/L
2012. jún. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!