Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki kedves , okos és helyes és már többször próbáltam randit kérni tőle, mindig olyan szituációkba keveredtem, amikből azt hittem győztesen jöhetek ki (pl barátnőim megérzése hogy összejövünk stb..) Aztán mindig csúfos kudarc lett a vége..Mert hogy én egy rendes, kedves, aranyos lány vagyok, de nem az esete.. utálok kedves, rendes, aranyos lánynak lenni.. ha egy kva lennék biztos nem mondanák azt hogy nem kellesz.. sose lesz senkim... :( az első szerelem is egy nagy tragikomédia volt amibe majdnem belehaltam... szó szerint. Nem vágyok másra csak arra hogy vele legyek.. a barátnőim mind boldogok.. én miért nem lehetek az?

18/N


2012. máj. 31. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert te normális vagy.Ez már csak ilyen de semmit nem fogsz változtatni azzal ha most sírsz és felhagysz mindennel.Az idő mindent helyre fog tenni addig is ne add fel próbálkozz stb. Még fiatal vagy van bőven időd.Egyenlőre én is hasonló helyzetben vagyok csak én fiú vagyok de még van időm :)
2012. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem baj az ha ilyen vagy, egyszer valaki pont ezt fogja értékelni benned. Ha meg neki pont nem jössz be, akkor ez van. Van még pár srác a földön. Avagy ne fuss a busz után, mert úgyis jön másik.
2012. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ismerős érzés :S nekem se akar össze jönni soha semmi

a barátaimnak meg minden összejön :(

17/f

2012. máj. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez jutott neked!! Majd később te leszel boldog, ők meg nem :) Nincs olyan ember, aki egész életén át boldogtalan. Egszer majd véget ér ez, de arra majd te is rájössz, hisz észre fogod venni
2012. máj. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Erre csak az a válaszom, hogy én meg egy kedves, rendes, aranyos fiú vagyok mégsem kellek egy lánynak sem.


Ez ilyen. :D

2012. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!