Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Call-girl voltam?

Figyelt kérdés

Volt egy srác (első szerelem) és egy hétig jártunk utána úgy voltunk mint a Barátság extrákkal című filmbe.. ha ő hívott mentem ha én hívtam jött... nem akartunk járni - illetve én igen de ő nem - mégis valami összehozott minket folyton és itt nem csak az együttlétekre gondolok. Ez több hónapig így ment , majd ő eltűnt. Egyedül az vigasztal, hogy a barátnőim szemében nem tűnök annak, ők - ahány hibát elkövetek - szeretnek és ez kölcsönös.. ez adott reményt és erőt az újrakezdéshez de a bizonytalanság még ott van.. hogy van egy folt a múltamon.. és lehet-e jövőm ha a múltam a jelenem? Nem fizetett érte, nem is fogadtam volna el pénzt sose. Ha megismerkedek új emberekkel nekik se fogom mondani csak annyira tanácstalan vagyok..

18/N


2012. máj. 31. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
most mi a kérdés? Ribanc voltál-e,hát az
2012. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Csegi89 ***** válasza:
„call-girl”: telefonon keresztül jut kliensekhez. Hívásra házhoz mennek, valamint üzleti fogadásokra kísérik partnereiket. Az üzletszerzés egy cégen keresztül bonyolódik. Az internet rohamos fejlődésének és terjeszkedésének eredményeként pedig már nagyon sok honlapon is megtalálhatóak az ilyen szolgáltatást kínáló nők.
2012. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

1. 18 évesen nem vagy még nő :D

2. Ezen semmi szégyelleni való nincs te jól érezted magad ő is ez egyátalán nem bűn

3. Én leszarnám nem mindennap mással dugtál hanem egy emberrel olyan mintha jártatok volna nem tér el sokban a helyzet lényeg nem gáz ..

2012. máj. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
ebbe sztem semmi szégyellni való nem volt, még mindig jobb a sex egy állandó emberrel, még akkor is ha az nem a párod, mint minden héten más idegen emberrel. Hidd el nagyon sok ember csinálja ezt. :)
2012. máj. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen Csegi én írtam ki azt a kérdést is de nem ezért.. csak kíváncsi voltam mi lehet a másik megfelelője és trágárul sem akartam beszélni.. aztán ötlött fel bennem a kérdés.

Köszi a válaszokat!

2012. máj. 31. 18:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne emészd magad, megtörtént, ennyi. Vond le a tanulságot és lépj tovább. És nem voltál call girl, nyugi. :)
2012. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Csegi89 ***** válasza:

Nem voltál call-girl, az mást jelent. Szerintem ribanc se voltál, csak simán hülye (bocsi). ''nem akartunk járni - illetve én igen de ő nem'' - Ő ezt szépen kihasználta...

22F

2012. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem voltál ribanc sem, jó volt szép volt ennyi. ne hallgass az irigy pasikra akik a kutyának sem kellenek.
2012. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Párbeszédek, más-más szögből...


Tina: Mondd csak Edina, hogy álltok Robival?

Edina: Úgy érzem, hogy nagyon harmonikus a kapcsolatunk. Rendkívül megértő, toleráns fickó. Nekem valahogy a víz jelekkel az igazi (remélem most már végleg, hi-hi) röhej, de picit turiztam a családfájába és dédszülőkig még aszcendensekben is rengeteg az átfedés köztünk. Mondjuk

néha úgy érzem, mintha pár dolgot elengedne a füle mellett. Gyereknév ötleteken is csak révedten bólint, hogy, persze nyuszmusz, a Christofer nagyon szép, a két kéglink beszámításos cseréjét egy házrészre, meg a szocpol terveket se hallgatja végig. Mondjuk nagyon elfoglalt, néha hetekre sehol, ezért az összebutit se erőltetem, a kineziológus Kriszta szerint a mai férfiaknak nagy légtérre van szüksége, azt mondja, hogy Márkot és Bencét is a túlzott bújással buktam be, nekem meg már vészesen ketyeg a biológiai órám, több rossz dobást nem szeretnék.

Hát dióhéjban ennyi, ha egyszer lesz időnk egy rendes dumcsira (hahh, ugye soha napján) majd picit részcsizem.

----------------------------------------


Zoli: Mondd csak Robi, hogy álltok Edinával?

Robi: Kúrogatunk, semmi komoly.

2012. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A call-girl pénzt kap a "szolgáltatásáért".
2012. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!