Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátságból lehet szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajsz03 kérdése:

Barátságból lehet szerelem?

Figyelt kérdés
már elég régóta többet érzek egy fiú iránt mint barátság, viszont most jutottunk el odáig hogy jobban megismerjük a másikat. A dolgok jól haladnak csak az a baj hogy van barátnője. (nem a legjobb a kapcsolata a barátnőjével, kerülgetik a szakítást) Viszont mi jól megvagyunk és facebookon tényleg eléggé úgy tűnik hogy több is lehetne köztünk, a valóságba viszont nagyon a barátság zónába érzem magam. mit tegyek ?
2012. máj. 31. 20:04
 1/5 anonim válasza:
Várj még vele egy kicsit.Próbálj apró kis jelekkel imponálni neki és ha nem veszi a jeleket probálj vele beszélni, sose lehet tudni h ő épp hogy érez irántad és h ezért eluszon lehet h az igazi, annak te sem örülnél. hidd el tapasztalatból mondom. amugy igen barátságból is lehet szerelem
2012. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem legtöbbször így alakult ki több. mert amikor már jobban ismerek valakit, nagyobb a bizalom, megismerem olyan dolgait is, amiért képes vagyok beleszeretni. úgyhogy még szép, h lehet.


viszont ne a facebookot nézd, az semmit nem jelent. élőben próbáld meg kipuhatolni.

2012. máj. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én a mostani pasimmal pont egy ilyen szituációból jöttem össze, és már majdnem 2 évesek vagyunk. :D egy osztályba járunk, és amikor padtársak voltunk, akkor összehaverkodtunk, és neki is volt barátnője. a különbség csak az, hogy nekem is volt pasim, de ha valaki más is tetszik, nem igazán tudok olyan lenni a pasimmal, mintha tényleg minden rendben lenne, ezért szakítottunk. ők is szakítottak (pont szemtanúja voltam), aminek örültem is, meg nem is, mindenesetre nem zavart. és rá kb. 1-2 hónapra összejöttünk. :)

nyugi, ha tényleg olyan rosszban vannak már, és ha facebookon már tök olyan, mintha már járnátok, vagy legalábbis nem csak barátok lennétek, akkor nincs kizárva, hogy bejössz neki. és ha már szakítottak, szabad a pálya. ;) addig meg csak egy kicsit flörtölj vele, vagy nem tudom.

2012. máj. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat. :)

Az a baj hogy folyton bonyolodik a helyzet mert kiderült hogy az ő barátnője az enyém is. (régi emlékről) és hát nem szeretném megbántani..de nem tudok lemondani a barátjáról..ahhoz túlságosan szeretem.

2012. máj. 31. 20:54
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy félre értelemzed azokat amiket ir ne a fcaebookra hagyadkozz hanem élőben való dolgokra.. mondjuk én nem hiszek a fiúlány barátságban...:S
2012. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!