Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátságból szerelem? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Van egy nagyon jó barátom, napi szinten látjuk egymást, iszonyat jóban vagyunk:) Néhány éve ismerjük egymást (mostanában lettünk ennyire jóban), és egyszerűen elképesztő, hogy mennyire egyformák vagyunk... ugyanolyan az életről alkotott képünk, ugyanazokon a vicceken nevetünk, ugyanaz a zenei ízlésünk, egyszerre mondjuk ki ugyanazokat a szavakat... még azok a hülyeségek, amiket eddig elkövettünk életünkben is hasonlóak:D Természetesen beleszerettem, mert miért ne(...), de túl fontos nekem ahhoz, hogy megkockáztassam a barátságunkat. Ráadásul annyira "egy körben mozgunk", hogy nagyon nagy hülyeség lenne belevágni, mert ha balul sülne el a dolog, nagyon rosszul érinthetné a "kapcsolatainkat".

Ez eddig okés is, felfogtam, hogy nem lehet több, de kb. kínszenvedés vele lennem, mert annyira oda vagyok érte... Mit csináljak, hogy kiszeressek belőle? Tudom, ez nem így megy, de már kikészülök ettől a helyzettől. Ti mit tennétek? Előre is köszönöm a válaszokat, és bocsi, ha hosszú:)

17/L(19/F)


2012. márc. 2. 13:43
 1/2 sztbali ***** válasza:

Kérdezd meg tőle hogy tetszel-e neki mint nő és hogy ha így van akkor el tud képzelni egy kapcsolatot veled. Ha igen akkor van esély, ha nem akkor nemtom hogy szeress ki belőle.

Remélem segítettem.

2012. márc. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jól kijöttök, akkor miért sülhetne el balul? Ha megcsaljátok egymást vagy ilyesmi, az tönkreteheti a dolgot, mivel az már emberileg undorító dolog, de amúgy ha ennyire összeilletek, akkor ne görcsölj ezen.
2012. márc. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!